איך מחליפים מיתרים לגיטרה?

במהלך תקופת הנגינה בגיטרה נוצר לעיתים צורך להחליף מיתרים. החלפת המיתרים הינה פעולה פשוטה למדי אשר כל מי שמנגן בגיטרה יכול ללמוד לבצע אותה בעצמו. אם כי צריך כמובן ללמוד את השיטה ולרכוש את המיומנות הבסיסית כדי שהחלפת המיתרים תתבצע כראוי, וכי התוצאה תאפשר נגינה מקצועית ומדויקת כפי שהנכם רוצים שהיא תהיה. 

לרכוש מיתרים חילופיים

כאשר נוצר נזק לאחד המיתרים או לכמה מהם, יהיה עלינו לפנות אל חנות הגיטרות או כלי הנגינה ולבקש לרכוש מיתרים חילופיים במקום אלו שכבר אינם ממלאים תפקידם. חשוב יהיה להביא אתנו את הגיטרה או לדעת בדיוק מה אנחנו רוצים לקנות. וזאת כי יש הבדלים משמעותיים בין גיטרות מחברות שונות. כמו כן יש הבדל בין גיטרה קלאסית לגיטרה אקוסטית או כל גיטרה אחרת. בנוסף צריך לזכור כי ייעוץ של איש מכירות בחנות גיטרות מועיל לנו במידה רבה. שכן הוא מכיר היטב את הענף עליו הוא יושב, ויודע להבחין בין מוצרים דומים אך שונים.
פשוט וקל להיכנס ולבחור מיתרים לגיטרה קלאסית אצל מיוזיקמארט!

החלפה מקצועית או עצמית?

יש חנויות בהן איש המכירות יבצע עבורכם את החלפת המיתרים וזאת ללא תמורה נוספת. כלומר, העובדה שרכשתם אצלם את המיתרים מזכה אתכם בשירות של החלפת המיתרים. כמובן שזו אופציה נפלאה, במיוחד אם אינכם יודעים איך עושים את זה לבד. אם כי לא תמיד תקבלו את השירות הזה. הווי אומר שכדאי ונכון ללמוד איך מחליפים מיתרים לגיטרה. כך תוכלו להתמודד בעצמכם עם הנושא בכל פעם מחדש בלי להזדקק דווקא לחנות מסוימת או דווקא איש מכירות מסוים.

לצפות בסרטונים וללמוד לעשות את זה לבד

יש כיום מספר רב של סרטונים שמדריכים כיצד מחליפים את המיתרים. הדרכות אלו בהחלט מעשירות ומקנות לכל אחד את היכולת לבצע את הפעולה הזו בעצמו.
מחפשים מיתרים לגיטרה אקוסטית? באתר של MusicMart תוכלו למצוא:
https://musicmart.co.il/shop/strings/acoustic-guitar-strings

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment