חדרי אמבטיה קטנים – חשיבותו של תכנון ארונות אמבטיה נכון

הבנייה המודרנית היא כזו שמגיעה עם חללים שיכולים להיות די מצומצמים בהשוואה אל האדריכלות של דירות בעבר. חלק מזה נובע מהרצון להשקיע כמה שפחות ולקבל כמה שיותר עבור כל מטר מצד הקבלן, וחלק נובע מהעובדה כי השטחים שנמצאים לטובת בנייה חדשה הולכים ומצטמצמים בצורה דרסטית למדי באזור של המרכז. התוצר של אלה הוא לא רק דירה קטנה, אלא גם חלל קטן יעבור רחצה, אבל למרבה המזל גם את החלל הזה ניתן לשדרג על יד בחירה נכונה שמתחילה גם מארון אמבטיה נכון לשם.

כל מה שצריכים בארון אחד

ארון האמבטיה הוא המקום שבו כל מה שצריכים למהלך המקלחת ולאחריה בצורה הכי נגישה שאפשר, ומסודרת גם. דבר זה אומר כי יש לחשוב היטב טרם הרכישה של הארון לפי העיצוב, ולהבין מה בדיוק רוצים להניח בכל אחד מן המדפים, ואם צריכים גם מגירות בכלל. באופן כללי שמים שם מוצרי טואלטיקה כמו מגבות, סבוני רחצה, ושאר מוצרי טיפוח וניקיון שבהם מבצע שימוש כל אחד מהאנשים שנמצא בדירה וחי בה. הארון הזה חייב להיות עם החלל המספק עבור הנחה של כל מה שצריכים, וליתר דיוק עם חלוקה נוחה עבור כל אחד מאלה על מנת שהוא לא יהיה בבלגן רוב הפעמים שבו משתמשים.
מוזמנים להתרשם מארונות אמבטיה באתר של באטליין!

ארון שמשתלב טוב בחלל קטן

בסופו של דבר ארון שנמצא בחדר האמבטיה חייב להיות כזה אשר מתאים אל גודל החלל שבו רוצים אותו להתקין. הגדלים של ארון לחדר אמבטיה יכולים להיות ברוחב של 100 ס"מ ואף יותר מכך, ויש כאלה שאוהבים לשלב את הארון הזה עם ארון צידי, גבוה יותר כדי שיהיה להם הכי נוח להניח את כל החפצים לנוי והחפצים השימושיים. הארון הזה חייב להיות גם בגדול המתאים לגודל החלל וגם להיות עם העיצוב שמתכתב עם האריחים בסגנון שאותו שלב אחר שלב בונים. מדדו את האזור שבו רוצים להתקין את הארון, וודאו כי יש שם מספיק מקום עבור מרווח בין הארון לבין כלים סניטריים אחרים, כמו גם הנחה של פריטים אחרים כמו התקנה של מתקן למגבות, הנחה של פח וכדומה…
כאן תוכלו להתרשם ממבחר ארונות אמבטיה ואביזרים שונים:
https://bathline.co.il/

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment