עורך דין עבירות מין

קובעי מדיניות וחוקים, נאבקים זה מכבר במציאת דרכים יעילות להגן על הציבור מפני עברייני מין. עבריין מין הוא אדם שהורשע בעבירות מין מסוימות, כגון תקיפה מינית או התנהגות מינית עם קטין. בגלל חומרת עבירות המין, מספר גורמים שעליהם נכתוב בהמשך, נכנסים לסיפור.

עורך דין עבירות מין

ההגדרה של פשע מיני שונה מתחום שיפוט לתחום שיפוט. עם זאת, ישנן עבירות ליבה המשותפות לרוב תחומי השיפוט, אך יש מדינות המעבירות מעשים מסוימים נוספים. עבירות המין הנפוצות מתחלקות לקטגוריות הבאות:

  • פשעים נגד מבוגרים: אונס, תקיפה מינית ואונס זוגי
  • פשעים נגד קרובי משפחה: גילוי עריות
  • פשעים נגד ילדים: פורנוגרפיה, ניצול, התעללות, חטיפה
  • פשעים במקום ציבורי: חשיפה מגונה, מעשה סדום וכדומה
  • פשעים נגד מין למכירה: זנות

למידע נוסף וייעוץ פנו עוד היום לעורך דין עבירות מין.

מה נחשב לעבירות מין?

ברוב המדינות, יש רשימה ארוכה של מעשים הנחשבים לעבירות מין. חלק מהפרטים הכלולים הם אינטואיטיביים ואחרים נכללו, יחד עם העבירות הרגילות, כדי לטפל בבעיות מסוימות.

עבירות מין באינטרנט

לאחרונה, מדינות רבות החלו להגדיר התנהגויות מסוימות בשילוב עם האינטרנט או העברה אלקטרונית של נתונים. מדינות רבות, מכירות בפשע שבהפצת תמונות של ילדים העוסקים בהתנהגות מינית באמצעות באינטרנט.

עבירות מין: מדינה מול החוק

מרבית העבירות הקשורות להתנהגות מינית פלילית, נתונות לתחום שיפוטי המדינה, אך החוק הפדרלי כולל גם מספר עבירות מין.

חלק מהעבירות בחוק, חלות במיוחד על עבירות מין שבוצעו בתחום השיפוט הטריטוריאלי של במדינה או באחד מתחומיה. עבירות אחרות כוללות עבריינים שחוצים גבולות מדינה בכדי לבצע עבירות מין שונות.

אדם שביצע עבירות מין במדינה אחרת, לרוב, יוסגר במוקדם או במאוחר למדינתו או שירצה עונש במדינה בה ביצע עבירה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment