ציוד להתזה: איזה מכונות התזה ישנן ומה מומלץ?

אחת הפעולות שמבצעים באופן אוטומטי – משפצים ובנאים שבונים מבנים מכול סוג – היא התזה של טיח וחומרי איטום על גבי הקירות. ההתזה נעשית על ידי מכונות מיוחדות שנועדו עבור כיסוי הקיר בטיח או בצבע, בעוד שהן חייבות להיות מקצועיות כמו גם מותאמות לצרכים של המשתמש. אבל איזה מכונות התזה ישנן? ומה מומלץ לקנות?

אם אתם מחפשים אחר מכונת התזה לקירות – בין אם עבור שליכט מינרלי שיש להתיז על הקיר כדי לצפות אותו, לבין אם מדובר בטיח שחייב להימרח בצורה נכונה על הקירות כדי לאטום את המבנה – חשוב שתדעו כי ישנן מספר מכונות המתאימות לחומרים כאלה ואחרים. בין המוצרים תמצאו:

מכונה להתזת מינראליים

מכונה חזקה ומתקדמת שמוסת את הטמפרטורה של החומר שהיא מכילה. המכונה מתאימה בעיקר לשימוש עבור ציפוי פוליאוריאה והתזה של קצפים. 

מכונה להתזת צבע

גם צביעת קירות של מבנים גדולים וקטנים יכולה להיעשות באמצעות מכונות התזה טובות, קלות משקל ומותאמות לצרכים של המבנה ושל המשתמש. מכונות כאלה מפזרות בצורה שווה צבע אקרילי, צבעי בסיס, צבעי קיר, וכדומה. עם מכונת להתזת צבע אפשר לכסות כמעט כל אלמנט עם הצבע המתאים, החל מצביעת מבנים עד לצביעה של ריהוט, מחסנים, משטחים וכולי. 

מכונת התזה טיח

מכונה אשר נועדה לחפות את המבנה ולאטום אותו בצורה הרמטית. באמצעות מכונה כזאת אפשרת לכסות מבנים באמצעות טיח, חומרי איטום שליליים או חיוביים, טיח מינרלי צבעוני ושאר חומרים. ישנן מכונות שמאפשרות ציפוי פוליאוריאה וקצף פוליאוריתן שיש להן מאפיינים הנחוצים עבור ביצוע עבודה מושלמת. 

במה כדאי לבחור?

בזמן שאתם בוחרים מכונה עבור ביצוע פעולה כזאת או אחרת, שימו לב כי היא מתאימה לצרכים שלכם, ליכולות הפיזיות של מי שעובד בשטח וגם לצרכים של המבנה או של כל אלמנט אחר שרוצים לכסות. שימו לב כי היא מתאימה לעבודה הייעודית וודאו שיהיה לכם שימוש במכונה גם בעתיד הרחוק. במידה ואתם זקוקים לכיסוי חד פעמי של מבנה מסוים- בחרו חברה מקצועית שעוסקת בבנייה שיש לה ניסיון במגוון פרוייקטים קטנים וגדולים כאחד.
בקרו באתר של א.צ שיווק והפצה – גן העדן לשיפוצניקים!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment