כל מה שחשוב לדעת על הסכם גירושין

הסכם גירושין בא, כדי לעשות סדר בכל ההתחייבויות העתידיות הקיימות בין הגבר לאישה לאחר שנפרדו. יש כמה הסכמים שאפשר לעשות במצב זה, אבל אנחנו נתמקד דווקא בהסכם המוכר לנו יותר – הסכם גירושין.

כל מה שחשוב לדעת על הסכם גירושין

אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר שתצטרכו לעשות במקרה של גירושין, עם כל הצער שבדבר, הוא לקחת עורך דין המתמחה בדיני משפחה ויכול להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר. אז איך עושים את זה?

עורכי דין לגירושין אפשר המון, אבל אנחנו ממליצים לכם ללכת אחר תוצאות. למה אנחנו מתכוונים? ובכן, בקרו באתרים של עורכי דין ישראלי בן יאיר ונסו למצוא את זה שתוצאות הדינים בהם עסק, יצאו עם זיכויים גבוהים או לכל הפחות, עם כמות הנזק הקטנה ביותר.

שאלות שכדאי לשאול לפני שכירת עורך דין

עכשיו כשיש לכם כמה אפשרויות לעורך דין, הגיע הזמן לבחור את המתאים ביותר. כדי להתחיל, הנה רשימה של שאלות שכדאי לשאול עורך דין לפני העסקתו:

  • האם אתה מספק פגישת ייעוץ חינם? אם לא, כמה עולה הריאיון הראשוני?
  • כמה זמן אתה במקצוע?
  • כמה ניסיון יש לך במקרים כמו שלי, ויותר מכך, מה היו התוצאות של אותם מקרים?
  • האם אי פעם הייתם מושא לדין משמעתי?
  • מה העמלות שלך? אילו שירותים כלולים בזה? איך אתה מצפה לקבל תשלום

עו"ד גירושין מקצועי

גם אם מצאתם את עורך הדין שאתם חושבים שהוא הטוב ביותר, אנחנו ממליצים לכם לעשות זאת באופן נכון ולהתאים את השירות שלו לתנאים להם אתם זקוקים, בין אם מבחינה כספית, שירות, מיקום ודברים אחרים שחשוב לכם שיהיו חלק מהעסקה ומהסכם הגירושין.

צרו קשר כדי לעשות הסכם גירושין אצל עו"ד בראשון לציון.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment