למה משתלם לקחת חברה חיצונית לניהול ועד הבית

אם אתם גרים בבניין משותף, אתם בוודאי יודעים כי ניהול ועד הבית כמו גם התנהלות עם תשלומים, תיקונים, והתמודדויות עם השכנים: הם מנת חלקם של דיירים שאכפת להם מהמבנה ועבור אלה שרוצים להפוך את מקום המגורים לנעים ואיכותי.

עם זאת, ניהול ועד בית וניהול בניין: אינם נחשבים משימה קלה. לכן רבים בוחרים לשכור שירותים של חברה חיצונית לניהול ועד הבית כמו אביב ניהול http://www.avivnihul.com. אבל מדוע זה משתלם? הנה כמה סיבות נפוצות:

פחות סכסוכים – מי שקץ בסכסוכי שכנים, כמו גם שעייף מלרדוף אחר תשלומים וחובות של הדיירים במקום, יוכל באמצעות שירות ניהול ועד בית להשתחרר מתפקידי הניהול ולקבל שירות בו המומחים יבצעו את הגבייה, התיקונים, הניקיון ושאר פעולות שהיו מטופלות על ידי השכנים והדיירים בעבר.

תשלומים רצופים – אם אינכם מצליחים לבצע מעקב אחר תשלומים לרשויות, או שאתם מתקשים לגבות את תשלום ועד הבית – חשוב לדעת כי שירותי ניהול ועד בית כוללים גביית כספים כמו גם התנהלות מול הרשויות וביצוע תשלומים באופן רציף. בכך תוכלו ליהנות מפחות קנסות על פיגורים בתשלום והעדר "רדיפה" אחרי שכנים לקבלת תשלומים.

ניהול כללי של המבנה – חברות אחזקה המעניקות שירותי ועד בית יאפשרו ניהול כללי של המבנה. החברות יספקו מגוון שירותים כגון: שירותי ניקיון, ניקוי מעליות, שירות שיפוצים, החלפת תשתיות, ניקוי פסולת וכל מה שאתם זקוקים לו כדי ליהנות ממבנה נעים נקי ומטופח.

טיפול בבירוקרטיות – מי שרוצה לטפל בקלות בבירוקרטיות מול הרשויות, יוכל ליהנות משירותים מקצועיים בהם המומחים מבצעים את כל ההתנהלות המפרכת. בכך אפשר לחיות ללא חששות או התמודדות מעיקה מול גופים ומוסדות.

חסכון בעלויות – כאשר הגבייה נעשית על ידי אנשי המקצוע וכלל התשלומים והתיקונים נעשים על ידי חברה מקצועית: ניתן לחסוך משמעותית בעלויות.

שקט נפשי – לבסוף ישנו היתרון הגדול ביותר והוא הקניית שקט נפשי במגורים במבנה משותף. באמצעות שירותי ניהול ועד בית, תוכלו להיות "בראש שקט" בנוגע להתנהלות של  השכנים, כמו גם בנוגע לשמירה על בניין תקין, בטוח ומטופח.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment