קאשטק כספומטים

היום ניתן למצוא יותר ויותר בעלי עסקים, הבוחרים להציב כספומט בכניסה לעסק שלהם. קאשטק כספומטים מהווים את הפתרון הנוח ביותר, עבור אנשים המעוניינים להוציא מזומן במקום, ללא שום צורך בטיול מיותר לבנק. רוב האנשים לא מעוניינים לבזבז זמן יקר ומאמץ על הליכה מכוונת לבנק שלהם, היות וניתן היום למצוא כספומטים בכל מקום בעיר. לכן רוב האנשים יעדיפו להוציא כסף בכספומט שנמצא בדרך שלהם, כמו למשל כספומט שמוצב בבניין משרדים, בקיוסק או בחנות נוחות. מצב זה מאפשר רווח לכל הצדדים, היות והלקוחות יכולים למשוך כסף מכל מקום, ואילו בעלי העסקים מרוויחים מתנועה גדולה יותר של לקוחות בעסק. כדאי לדעת כי רוב האנשים נוטים לבצע קניות ספונטניות, לכן אדם שנכנס לעסק על מנת למשוך כסף, יבחר לרוב לרכוש משהו מבית העסק.

קאשטק כספומטים – כדאי להכיר!

היום ניתן לראות יותר ויותר בעלי עסקים שונים, אשר מבינים את היתרונות העצומים הגלומים בהצבה של כספומט בעסק שלהם. למעשה, הנתונים מראים עלייה של יותר מ- 20% בכמות המכירות, היות והכספומט מאפשר להגדיל את החשיפה לעסק. לא מעט אנשים נחשפים בצורה כזו לעסקים חדשים שהם כלל לא הכירו, דבר שגורם להם לבחון את העסק, לבצע רכישה ובחלק מהמקרים אף להפוך את בית העסק לנקודה קבועה במסלול שלהם. מעבר להיקף המכירות שעלה ולכמות הלקוחות החדשים שהצטרפו לעסק, כדאי לזכור כי רוב האנשים שמוציאים מזומן במקום, ירגישו יותר בנוח לבזבז אותו. הם כבר לא יצטרכו ללכת רחוק כדי להוציא כסף, היות וניתן למשוך מזומן ממש בבית העסק עצמו.

לסיכום, קאשטק כספומטים יכולים לתרום המון לכל סוג של עסק, היות והם מעודדים לקוחות חדשים, מאפשרים להגדיל את אחוז המכירות ואף משפרים את התדמית של העסק.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment