אישור לקנאביס רפואי

קנאביס רפואי הוא סוג של קנאביס שנמצא בשימוש בתעשייה הרפואית. זה נרשם לעתים קרובות לחולים הסובלים מכאבים כרוניים, נדודי שינה ואובדן תיאבון. השימוש בקנאביס למטרות רפואיות נמצא במגמת עלייה בשל יתרונותיו הרבים למטופלים.

קנאביס רפואי יכול לשמש להקלה על כאבים ובחילות בחולי סרטן העוברים כימותרפיה. זה יכול גם לעורר תיאבון אצל אנשים עם HIV/איידס או שעוברים טיפול בסרטן. שימושים נוספים כוללים הפחתת התכווצויות שרירים וכאבים הנגרמים על ידי טרשת נפוצה וכן הקלה על הפרעות חרדה ודיכאון.

ניתן לצרוך קנאביס באמצעות עישון או על ידי אכילתו במוצרי מזון כגון בראוניז או עוגיות. עישון קנאביס עלול להזיק מכיוון שהוא מכיל חומרים מסרטנים שהם חומרים הגורמים לסרטן. קנאביס יכול לשמש גם כמשחה מקומית לטיפול במצבי עור כמו אקזמה ופסוריאזיס.

קנאביס רפואי הוא תרופה ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים. הוא עשוי מהעלים והפרחים של צמח הקנאביס וניתן לעשן, לאכול או לאדות.

השימוש בקנאביס רפואי מתחיל בימי קדם. בשנים האחרונות חלה עניין מוגבר בשימוש בו כטיפול חלופי לכאבים כרוניים, תסמינים הקשורים לסרטן ומצבים נוספים.

אישור לקנאביס רפואי – כל מה שצריך לדעת בנושא

השימוש בקנאביס למטרות רפואיות הוא מגמה גוברת. הסיבה לכך היא שאנשים פונים לקנאביס על מנת לטפל במצבים ובסימפטומים שלהם. קנאביס נמצא יעיל בטיפול בכאבים כרוניים, חרדה, דיכאון, בחילות והקאות הקשורים לכימותרפיה, והתכווצויות שרירים הקשורות לטרשת נפוצה.

על מנת שמטופלים יקבלו מרשם לקנאביס רפואי הם צריכים להשיג אישור לקנאביס רפואי מרופא. הרופא יצטרך לוודא שלמטופל יש אחד מהתנאים המתאימים כדי שיוכל לגשת ליתרונות הרפואיים של קנאביס.

קנאביס רפואי הוא סוג של קנאביס המשמש כצורת טיפול במגוון מצבים רפואיים.

משרד הבריאות בישראל אישר את השימוש בקנאביס רפואי. רישיון לקנאביס רפואי יאפשר לרופאים לרשום קנאביס רפואי לחולים במחלות מסוימות, כגון סרטן, מחלת קרוהן ומחלת פרקינסון. המטופלים יוכלו לקבל מרשמים מרופאים הרשומים ביחידה הישראלית לקנאביס רפואי, המהווה חלק ממינהל הבריאות במשרד.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment