פארק בבלי הוא הפנינה החדשה של העיר הלבנה

 ישראל היא לא בדיוק המקום בו יש פער אמיתי בין מי שיש להם כביכול הרבה כסף ובין מי שהחיים שלהם הם חיים ממוצעים. ישראל זו מדינה קטנה, בה הדגש הוא על הקשר הבלתי אמצעי שיש בין כולם.

פארק בבלי הוא ככל הנראה הדוגמא היפה ביותר לחיבור הזה, בין מי שאמנם לא מוכנים לוותר על איכות חיים ברמה גבוהה, אבל אלו עדיין יכולים להיות אנשי משפחה, אנשים שהחברים שלהם יקרים להם, אנשים חמים, בדיוק כמו המדינה בה אנחנו חיים.

הדירות בפארק בבלי נוצרו כדי לתת מענה לקשת רחבה של אוכלוסיה

בניגוד למקור ההשראה לבניית הבניין, העיר ניו יורק, תל אביב לא מורכבת רק מרווקים. תל אביב היא כור היתוך בתוכו אנחנו יכולים למצוא לא מעט משפחות וכמו שכולנו יודעים, בישראל יש נטיה להקים משפחות גדולות. כך שבמידה רבה הדירות בפרויקט היו צריכות להיות מה שנותן מענה ורסטילי לכל סוגי האוכלוסיה. המטרה הייתה לאפשר לכולם, מאלו שהמשפחות שלהם גדולות ומזמינות ועד מי שהמשפחות שלהם קטנות יותר, ליהנות מהאפשרות לחיות באיכות חיים גבוהה, בבניין שמאפשר לכם לקבל הכל למעשה.

בדיוק בגלל זה הכל קרוב

כל מי שהוא בעל משפחה יודע עד כמה זה חשוב ליצור מערכת בה הכל קרוב. המרכז המסחרי בו יש את רשת הפארם בה כל מה שצריך ואת המוצרים הללו שאי אפשר בלעדיהם להסתדר, מהמכולת. כלומר, המטרה הייתה ליצור כמו בועה בלב העיר, עם גישה לפארק הירקון שמאפשר לכם ללכת לטייל עם הילדים ולרדת עם הכלב.

יצירה של מתחם הטרוגני ונחשק בלב הארץ הוא הבשורה החדשה של פרויקט פארק בבלי ההופך אותו לפנינה של העיר הלבנה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment