ד"ר קובי שגיא: 5 דברים שאתם צריכים לדעת על הרטבת לילה

הרטבת לילה הוא נושא לא נעים, לא נחמד לשוחח עליו ואפילו לא לקבל עליו מידע מקצועי. אבל הורים וילדים שמתמודדים עם הסוגיה הזו בהחלט עוברים עוד כמה דברים לא נעימים בדרך משתף ד"ר קובי שגיא. והם בהחלט חייבים למצוא את המידע הרלוונטי שיאפשר להם לפתור את הבעיה ולהגיע למצב של לילות יבשים ונעימים שמסתיימים בבוקר יבש ומוצלח.

ד"ר קובי שגיא וחמש דברים שאתם צריכים לדעת

  1. אולי גם אתם מאמינים שהרטבת לילה זו בעיה פיסית. אבל לא כן היא. כיום עוד ועוד חוקרים מגיעים למקנה כי הרטבות הלילה נובעות כתוצאה משינה עמוקה בה הילד שלכם שוקע. לכן אין צורך להיבהל, יש כן צורך לטפל.
  2. אולי לא נעים להתעסק עם נושא כזה ולא נעים לדוש בו. אבל המציאות בה הילד קם בבקרים רטוב היא פחות נעימה. גם להורים ועוד יותר לילד. תחושת הכישלון מציפה אותו שוב ושוב, והוא באמת רוצה לקום יבש. אך לא מצליח. זו הסיבה שהרטבת לילה עלולה לגרום לירידה בדימוי העצמי של הילד.
  3. טיפול נכון בבעיה של הרטבת לילה בשיטה של ד"ר קובי שגיא תוביל מהלך שיחזק בילד את האמון בעצמו. הוא חייב להיות מודע לכך שהוא מסוגל לשמור על עצמו יבש בלילות. כאשר הוא יאמין שהוא מסוגל וידע שאין לו כל בעיה רפואית או פיסית שמפריעה לו, הוא אכן יצליח.
  4. אמנם ניתן ליטול תרופות מסוימות שעוזרות לגוף למנוע הרטבות לילה. אבל גם הרופאה מודה כי התרופות הללו אינן מומלצות. נכון יותר לטפל בבעיה.
  5. מכשיר הפיפימון הינו מכשיר מעולה שמביא תועלת עצומה לילדים רבים.

ד"ר טל שגיא לטיפול מוצלח

אם אתם רוצים לעבור טיפול יסודי שמביא תוצאות, אתם מוזמנים לפנות לקליניקה של ד"ר קובי שגיא. בואו לפתור את הבעיה וליהנות מחיים יפים יותר.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment