כל היתרונות של תוכנת אנטי וירוס

הישראלים אוהבים לאכול לחם חסד. טוב, אולי הם לא ממש רוצים ליהנות מצדקות ומחסדים כי כבודם העצמי לא ממש מאפשר להם את זה אך בהחלט אפשר לומר כי הם תמיד יעדיפו לקבל חינם את כל מה שרק אפשר במקום לשלם עליו טבין ותקילין.

בשוק של תוכנות האנטי וירוס http://antivirus.market, חוגגות התוכנות החינמיות וכל אחד יכול למצוא לעצמו תוכנת אנטי וירוס חינמית. אך כאן חשוב לדעת כי למרות שמדובר בתוכנות איכותיות וטובות, הם לעולם לא יוכלו להשתוות לתוכנות אנטי וירוס שעולות כסף.

מהם היתרונות של תוכנות האנטי וירוס?

כאשר אנחנו מדברים על תוכנות אנטי וירוס בגרסאות המלאות שלהם (וכן, גם בעלויות המלאות שלהן!) אנחנו מדברים על גרסאות שכוללות הרבה יותר.

בין היתר נוכל למצוא את התכונות הבאות:

  • בקרת הורים וסורק דואר אלקטרוני.
  • תוכנות עם פונקציונליות משופרת.
  • תוכנות המסייעות במניעת בעיות לפני שהן מתרחשות, כמו גם הגנה מקיפה נגד ניסיונות שנעשים לגנוב מידע אישי או להדביק את המחשב בווירוסים שונים.
  • שירות לקוחות וליווי צמוד לאורך כל הדרך מטעם החברה המשווקת את התוכנה. באופן כזה אתם למעשה נהנים משירות מהיר ויעיל במיוחד כאשר כל בעיה נפתרת במהירות ובקלות.
  • עדכונים קבועים של תוכנה הדואגת כי המחשבים שנהנים מההגנה שלה יהיו מוגנים מפני כל האיומים החדשים היוצאים חדשים לבקרים. מה שאומר כי המחשב בהחלט מוגן הרבה יותר והתכנים שלו נשמרים היטב מפני כל וירוס, תוכנת רוגלה או תוכנת כופר שעשויה להתחדש באופן מפתיע.
  • לא תקבלו כל הזמן פרסומות מעצבנות שימליצו לכם לרכוש את הגרסה המלאה… (תודו שגם זה יתרון…)

יש גם חסרונות?

אז אחרי שמנינו את כל היתרונות שמציעה תוכנת האנטי וירוס של Mcafee בגרסה המלאה, חשוב מאוד שנציין מהן בכל זאת החסרונות שלה. אז למעשה אין כאן כלל חסרונות מלבד אולי המחיר היקר יחסית שיש לשלם על תוכנה איכותית שתבטיח הגנה מלאה על המחשב. מלבד זאת חשוב מאוד לדעת כי אם מדובר במחשב שלא עושה שימוש בתוכנות מתקדמות, ייתכן ומדובר בבזבוז כסף.

אז בחרו את האנטי וירוס שייתן את המענה המדויק לצרכים שלכם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment