ביטס אוף גולד: המקום לרכוש ביטקוין ואתריום

מן הרגע שבו יצא לאוויר העולם המטבע הוירטואלי הראשון ועד לעצם היום הזה התנודות במטבעות הווירטואליים נעשו מאוד גבוהות ונכון להיום אנשים שיש להם ביטקוין נחשבים לאנשים עשירים במיוחד. עם הצורך לסחור במטבעות מסוגים שונים נולדו להם גם המקומות שבהם יכולים לעשות זאת בצורה רשמית, וביטס אוף גולד הוא אחד מן המוסדות המוכרים והוותיקים שבהם כל אדם יכול לבחור האם הוא מעוניין להיכנס אל התחום שבו המטבע הוא אולי וירטואלי אבל הרווחים הם ממשיים למדי.

הרבה דרכים נוחות לרכישה

ככל שהדרישה לרכישה של מטבע וירטואלי הלכה וגברה לה בארץ ובעולם, כך גם גדל לו ההיצע של מקומות שבהם יכולים לבצע את העסקאות הללו לצד מספר מגוון של דרכים לרכישה שמייעלות את הצעד הזה עבור קהל כה גדול. בין כל אלה צריכים להבין את גודל ההשקעה ואת הדרך הכי בטוחה שבה יוצאים עם כסף וירטואלי בארנק הממוחשב.

גם ביטס אוף גולד לא נשארו מאחור והחלו להציע כמה דרכים עיקריות לכל האנשים אשר מבקשים להיות חלק מן הקהילה שמחזיקה מטבעות וירטואליים עם האפשרות לבצע רכישה שכזו דרך כספומט שאליו מגיעים עם ארנק וירטואלי וכסף מזומן עבור קנייה, על ידי העברה בנקאית מחשבון הבנק, על ידי תשלום בכרטיס האשראי ועל ידי רכישה במזומן בסניף של GMT. באופן הזה כל אחד יכול למצוא את הדרך שהכי מתאימה לו ולצאת עם מטבע וירטואלי בארנק שלו.

קונים לא רק ביטקוין

שני המטבעות שנכון להיום מככבים בשוק של מטבעות וירטואליים הם הביטקוין שעדיין עושה עליות של שערים מאוד גבוהות ביחס לנקודה שממנה הוא התחיל, ולא הרחק מאחוריו גם המטבע הנוסף מבין רבים שמציג עלייה של שערים בצורה בולטת, והוא נקרא  – אתריום.

אנשים אשר רואים את התחזית של מטבע וירטואלי זה בצורה דומה של קודמו, כבר מסמנים אותו בתור יורש העצר העיקרי בו ישנה השקעה רבה ברכישות הולכות וגוברות, ועם הדרישה הגוברת הזו גם ביטס אוף גולד מציעים את האפשרות לרכוש מטבע זה ולא להישאר מאחור.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment