הקטנת חזה – לא פשוט כמו שחושבים

על אף שלא מעט נשים בטוחות שחזה גדול מסמל נשיות, הרי שישנן נשים עם חזה גדול אשר חשות אי נוחות בשל החזה הגדול שלהן. חזה גדול ראשית כל יכול להיות במראה נפול אשר גורם לאישה להרגיש פחות אטרקטיבית ופחות מושכת. וכן, העובדה שהוא כבד הוא גם יכול לגרום לכאבי גב. רבות מהנשים בעלות חזה גדול מעוניינות להקל על עצמן ולבצע ניתוח הקטנת חזה. מדובר על אחד הניתוחים המתגמלים ביותר בכירורגיה הפלסטית על פי דברי מנתחים פלסטיים בכירים ומקצועיים.

ניתוח הקטנת חזה – במה מדובר?

כאשר מדובר על ניתוח הקטנת חזה כמו באתר כאן, מדובר על ניתוח שבו נפטרים מעודפי עור ורקמה על מנת להקטין את נפח החזה. חשוב מאוד לדעת שלא פעם מדובר על ניתוח שמשאיר אחריו צלקות, אך הוא בהחלט שווה את זה עבור נשים שמרגישות שהן אינן יכולות לחיות את חייהן בצורה נוחה עם חזה גדול. על מנת לבצע  ניתוח הקטנת חזה בצורה הטובה ביותר וכן, על מנת שהניתוח יותיר אחריו כמה שפחות צלקות בולטות, יש צורך לבחור במנתח פלסטי מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יבצע את הניתוח בצורה הטובה ביותר ויותיר צלקות עדינות אשר ירפאו בצורה עדינה בחלוף הזמן.

כיצד תבחרו מנתח פלסטי עבור הקטנת חזה?

כאמור, ניתוח הקטנת חזה איננו ניתוח פשוט. מדובר על הליך כירורגי לכל דבר המתבצע בחדר ניתוח ועל כן, חשוב מאוד שלא לקחת סיכונים ולבחור במנתח הפלסטי הטוב ביותר לצורך ביצוע ניתוח זה. בטרם תבחרו את המנתח הרלוונטי עבורכם, עליכם לבחון היטב מיהו המנתח, כמה זמן הוא עוסק בתחום והאם הוא ידוע כמנתח מומלץ בתחום ניתוח הקטנת חזה. לאחר שתבררו את כל מה שחשוב לדעת על מנתח פלסטי מקצועי ומומחה בתחום, תוכלו לבטוח בה שהוא יבצע את הקטנת החזה בצורה הטובה ביותר עבורכן.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment