יש לכם שואב אבק רובוטי? איך תבחרו את השטיח שיתאים לו

אחד המכשירים הפופולאריים ביותר היום בכל בית כמעט, הוא שואב אבק רובוטי. אותו שואב אבק שינקה לנו את הבית מבלי שאנחנו נצטרך לעשות דבר. כל מה שעלינו לעשות, זה להרים רגליים על השולחן ולתת לו לשאוב את האבק מהרצפה או מהשטיחים.

השאלה היא, אם אנחנו רוצים שהוא ינקה את השטיחים היפים שלנו שרכשנו מהאתר saharacarpet.co.il, אז אנחנו צריכים לוודא שהשואב יכול לעשות את זה, או יותר נכון לומר, שהשטיח מתאים לשואב. אם לא, אנחנו עלולים לגרום נזק מאוד משמעותי לשואב במקרה הגרוע, במקרה הטוב הוא פשוט לא ינקה אותו.

כידוע ישנם שטיחים עם אריגים שונים, קצרים, ארוכים וכדומה, ועל כן כל שואב אבק צריך להיות מותאם לשטיחים בבית. באופן רגיל, אנחנו יכולים להחליף חלקים מסוימים בשואב כשאנחנו מבקשים לשאוב את האבק מהשטיח, כך שהוא יתאים לו, כך שהוא יוכל לשאוב את האבק בצורה נוחה מבלי שייגרם נזק למכשיר או לשטיח. במקרה של שואב אבק רובוטי זה מעט שונה, מאחר והוא מגיע בצורה מסוימת וללא חלקים להחלפה. לכן אנחנו צריכים להקפיד שאכן השואב מתאים לשטיח ולהיפך.

כיצד אנחנו עושים את זה? ראשית, אנחנו יכולים לבחור מראש שטיחים שמתאימים לשואב. לשם כך, אנחנו נבדוק באריזה של השואב, על אילו חומרים הוא יכול לעבוד, מאילו שטיחים הוא יכול לשאוב אבק. אנחנו צריכים להקפיד שאכן אלה השטיחים שיש לנו בבית.

שנית, אנחנו יכולים פשוט לבחור שואב אבק שמתאים לשטיחים. כאן יש בעיה, כי אם יש לנו כמה סוגים של שטיחים, אז נצטרך להחליט כיצד אנחנו בוחרים שואב אבק רובוטי אחד שיתאים לאחד השטיחים או יותר מזה.

שלישית, תמיד קיימת אופציה לעבוד על שטיח מסוים עם השואב ועל שטיחים אחרים באמצעים אחרים. אז אנחנו צריכים לבחון מה הם אותם אמצעים, האם מדובר במטאטא רגיל או באמצעים אחרים.

בכל מקרה, חשוב מאוד לעשות את ההתאמות הנדרשות בשביל שנוכל לשמור על השטיח שלנו נקי מאבק באופן מוחלט ואז נוכל ליהנות ממנו.

קראו גם:

מכונת שטיפה בלחץ בייתית

ניקיון בתים לקראת כניסה ראשונית

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment