בדיקת פוליסות ביטוח – איפה עושים את זה

פוליסת הביטוח היא אחד הנכסים המשמעותיים שיש לנו. אך המשמעות של הפוליסה אינה מורגשת בחיי המעשה הנוכחיים, כיוון שמדובר על ביטוח שנועד לכסות מקרים שונים שעלולים להתרחש במהלך השנים. היות ולא היינו במצבים הללו אנחנו לא תמיד מודעים לכל הפרטים החשובים ולכל האותיות הקטנות שהמשמעות שלהן, למרבה הפלא, כה גדולה. מסיבה זו חשוב לבצע בדיקת פוליסות ביטוח באמצעות קישור זה. כמו כן יש לציין כי אנשים לא מעטים משלמים על פוליסות ביטוח כפולות, וזה אומר שהם מוציאים הוצאה כספית גדולה חודש בחודשו, אבל מנגד אי אפשר על פי החוק לקבל פיצויים משתי חברות ביטוח. אכן, בדיקת פוליסות ביטוח היא בדיקה חשובה בהחלט.

אצל מי עושים את הבדיקה?

יש היום כל כך הרבה נציגים וסוכני ביטוח. הם נחמדים ומחייכים ומוכנים לבצע עבורנו את כל מה שרק אפשר. אנחנו צריכים רק לחתום… אבל הנחמדות הזו עשויה לעלות לנו לעיתים ביוקר. כי כל סוכן ביטוחי מחפש להגדיל את מספר הלקוחות שלו וכך גם את המשכורת שלו. אבל לא תמיד ההצעות שלהם אמת משתלמות לנו. אך יש לנו בעיה – אנחנו עצמו לא מספיק מתמצאים בעניין ולא יכולים לבדוק בכוחות עצמנו מה קורה עם פוליסות הביטוח שלנו.

הפתרון: יועץ פרטי

הפתרון המומלץ הוא פנייה אל סוכן ביטוח פרטי שעוסק בנישה של הר הביטוח כמו פה. כלומר, סוכן שלא משווק לכם פוליסות של חברות שונות, אלא נמצא כאן למענכם בלבד. נכון, פגישה עם אי שביטוח כזה עשויה להיות יקרה. כן, עלות של מספר מאות שקלים היא מוכרת וקיימת בשוק. מנגד יש כל כך הרבה סוכנים שמציעים לנו שירותי ייעוץ חינמיים. אז למה לשלם כל כך הרבה כסף על הייעוץ, אם אפשר גם לקבל אותו בחינם? התשובה פשוטה. אם אנחנו חפצים שהיועץ יראה אותנו ואת האינטרסים שלנו, אנחנו לא יכולים להפקיד את הבדיקה בידיים של גורם בעל אינטרסים. אם היועץ רק רוצה למכור לנו כמה שיותר, אנחנו לא נוכל לסמוך עליו. התשלום שנשלם לו יבטיח כי הוא בא לבדוק, לא למכור.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment