צ'י קונג בירושלים אצל אמיר פרלמן – איפה ניתן ללמוד?

היום כל מי שמעוניין בכך, יכול ללמוד צ'י קונג בירושלים בבית הספר של אמיר פרלמן בכתובת זו. מדובר על אחד מבתי הספר המוכרים והידועים ביותר בארץ, אשר מתמחה בהכשרה של מדריכי צ'י קונג ומדריכי טאי צ'י. זוהי דרך נפלאה להיחשף לעולם מופלא וקסום, אשר מהווה חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה הסינית. בית הספר מיועד לכל מי שמעוניין להעמיק את התרגול שלו או לחילופין לקבל הסמכה בתור מדריך או מטפל בתחום. כמו כן, בית הספר מציע קבוצות תרגול למתרגלים מנוסים וותיקים, אשר מעוניינים להמשיך לתרגל במתכונת קבוצתית במטרה לשמור על תרגול יציב וקבוע לאורך זמן, ראו בקישור.

צ'י קונג בירושלים אצל אמיר פרלמן – נקודות חשובות שכדאי לדעת

בית הספר מדיקל צ'י קונג ישראל נחשב לאחד מבתי הספר המקצועיים והמובילים ביותר בתחום הצ'י קונג והטאי צ'י. בית הספר מציע הזדמנות לכל המתרגלים להעשיר ולהעמיק את הידע שלהם בתחום, ללמוד סדרות מורכבות יותר וכמובן להתנסות בתרגולים שונים, בהתאם לתחומי העניין שלהם. כדאי לדעת כי מעבר לשיעורים השבועיים, ישנן גם סדנאות מיקוד המאפשרות להעביר נושאים מורכבים ומסובכים תוך ימים ספורים בלבד. בית הספר מכשיר מדריכים ברמה הגבוהה ביותר, על ידי העברה של שיעורים מקצועיים באמצעות צוות מורים מנוסה ומקצועי. השילוב בין הידע התאורטי לבין הידע המעשי, מאפשר לכל אחד להעמיק את הידע שלו בתחום ולהתנסות בחוויות מיוחדות ובלתי נשכחות.

לסיכום, כל מי שמעוניין ללמוד צ'י קונג בירושלים, חייב להכיר את מדיקל צ'י קונג ישראל. מדובר על אחד מבתי הספר המובילים ביותר בתחום, אשר מבטיחים שיעורים ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי מתן יחס אישי לכל תלמיד ולכל מתרגל. זהו המקום האידיאלי כדי ללמוד את אומנות הלחימה העתיקה והחיונית הזאת.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment