בעיות בגביית מיסי ועד? זה מה שאתם צריכים לעשות

ניהול ועד בית זה נושא שנוי במחלוקת. אין הרבה דיירים שמוכנים לקחת על שכמם את הנטל הזה מתוך רצון ועל פי רוב תיערך תורנות בין הדיירים מי זה שיזכה לשאת בכתר ובתפקיד הנכסף. בבתים רבים כבר הבינו כי ניתן לחסוך את כל כאב הראש הזה ופשוט להעביר את העניין לידיים חיצוניות שתנהל את ענייני הוועד באופן מקצועי כאשר הדיירים כולם יהיו מחויבים לשלם את מיסי הוועד ללא וויכוחים מיותרים.

בכל בניין דיירים שמתגוררים בו יותר מדייר אחד, יהיו יותר מדעה אחת לגבי ניהול הנכס המשותף. כן גינה לא גינה, כן מעלית, לא מעלית, ניקיון חד שבועי או דו שבועי. יותר מידי נושאים הופכים להיות שנויים במחלוקת ואלו מעיבים מאוד על שלום הבית בבניין. אז מי אמר שהדיירים אמורים להתקוטט על כל העניינים הללו בינם לבין עצמם? ניתן בהחלט לפתור בקלות את כל הנושא לו רק מעבירים את כל התיק הקרוי 'ניהול ועד בית' לידיים חיצוניות של איש מקצוע אשר ינהל את כל ענייני הבניין בלי שיתנהל על כך משא ומתן ישיר בין הדיירים.

הדיירים ימשיכו ליהנות מחיים שלווים ומאיכות חיים ברמה גבוהה במיוחד כאשר כל ענייני הבניין ינוהלו על הצד הטוב ביותר על ידי החברה.

יותר שלום יותר שלווה

כאשר אנחנו מדברים על ניהול של ועד הבית על ידי חברה חיצונית, אנחנו למעשה מדברים על ניהול הרבה יותר מקצועי של אנשים שיודעים איך לתחזק באופן נכון את המבנה. כך הוא גם ייראה הרבה יותר טוב, הוא יהיה הרבה יותר מטופח והתחזוקה הקבועה שלו לא תיפול על כתפי הדיירים. אז נכון שהשירות לא ניתן בחינם, אך עדיין מדובר במחיר סמלי שהוא אפשרי לגמרי וכל אחד עשוי ליהנות מהדבר.

מה מציעה החברה לניהול ועד בית?

על פי רוב מציעה החברה לניהול ועד בית את שירותי הגבייה והנהלת חשבונות של כל צרכי המבנה, כפי שגם תוכלו לקרוא בקישור זה.

  • ניקיון וגינון בתדירות המתבקשת לפי הצורך.
  • שירותי שמירה על המבנה.
  • בעלי מקצוע שיתחזקו את הבניין ויוודאו כי הכול בו מתפקד באופן תקין לגמרי.

בקיצור – שירות יעיל ומשתלם!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment