רואה חשבון בנהריה

המיומנות והמקצועיות של רואה חשבון בנהריה הם נתונים מהותיים וחשובים מאד עבור כל בעלי עסקים. תמיד חשוב להם לשמוע את חוות הדעת הפיננסית שלהם לגבי העסק שלהם וזאת כדי להסיק מכך מסקנות ולנהל טוב יותר את העסק.

ניהול עסק כראוי

כל בעל עסק חייב להשתמש בכלי ניהול בסיסיים כדי לנהל נכון את העסק. אחד מהם הוא תזרים המזומנים וזאת כדי לפעול בדיוק על פי הטבלאות ולא להיגרר להוצאות גדולות, שהעסק לא מסוגל לעמוד בהן ולכן יש להיות תמיד עם היד על הדופק. כמו כן תקציב שנתי ותוכנית עסקית שעל פיה פעילות המחלקות השונות בעסק.

רואה חשבון בנהריה בוחן מדי חודש את אופי ההתנהלות העסקית, אם יש עלייה במכירות או חלילה ירידה בהן. אחת לכמה חודשים הוא מכין דוח רווח והפסד מפורט ומעביר הנחיות לבעל העסק אילו שינויים כדאי שיבצע בעסק כמו הגדלת כמותם של אנשי המכירות, פיטורי עובדים מסוימים שאינם מגיעים לתוצאות וזאת עם כל הכאב שבדבר.

משרד רואה חשבון בנהריה מכין את תחשיבי השכר של כל עובדי המשרדים והמפעלים, בדיוק על פי דיני העבודה. לאור העובדה שלתושבי נהריה יש זיכוי ייחודי ממס, מקפידים חשבי השכר לבדוק שכל אחד מהעובדים שהוא תושב העיר, יקבל את מלוא נקודות הזיכוי שמגיעות לו.

דוחות אישיים לשכירים ולעצמאים

רואה החשבון בנהריה מגיש כל שנה דוחות אישיים לכל לקוחותיו. בנוסף לכך הוא מכין גם לשכירים דוחות אישיים לשנת המס הרלוונטית וגם לשש שנים אחורה אם מגיעים להם החזרי מס עקב אי קבלת נקודות הזיכוי לאור המגורים בנהריה וגם זיכויי מס עקב מחלה שהוכרה רטרואקטיבית. כך מרכזים את כל המסמכים ומגישים לרשויות המס.

הכנסו לאתר לקבלת מידע נוסף: https://www.laty.co.il/.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment