פנסיית נכות – לבחור את החברה הנכונה

כשאנחנו ניגשים לעשות ביטוח לבית, רכב, עסק או לכל עניין אחר, הרי מן הסתם, אנחנו משקיעים לא מעט זמן בבירור אחר החברה הרלוונטית לצרכים שלנו, אנחנו עוסקים לא מעט בחיפוש אחר חברה שתוכל לספק לנו את הפוליסה הנכונה עבורנו. 

אנחנו עוסקים לא מעט זמן בחיפושים ובירורים, בין היתר במטרה ליהנות מחבילת ביטוח איכותית, שכן ברור לנו שאנחנו נידרש להפעיל את הפוליסה בימים קשים, ואז אנחנו נרצה שיהיו בידינו כל היכולות ליהנות מאפשרות הטובה ביותר, בין אם זה לתקן נזקים בבית, לרכוש רכב חדש, לטפל בעסק שלנו, או כל דבר אחר, בהתאם לסוג הפוליסה המדוברת. 

כך אנחנו צריכים לנהוג גם במקרים של פנסיית נכות מסביר רו"ח אבנר הייזלר. כשאנחנו ניגשים לפתוח קרן פנסיה, הרי שאנחנו לא יכולים לעשות את זה כלאחר יד. אנחנו חייבים להשקיע זמן רב בבדיקת הנתונים והאופציות השונות שעומדות לרשותנו, אנחנו צריכים לבחון היטב איזו פנסיה יכולה לשרת את הצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר. בדומה לביטוחים, גם כאן עלינו לחשוב מה יקרה אם אנחנו נמצא את עצמנו במצב הגרוע ביותר. נרצה בוודאי שיעמדו לרשותנו התנאים הטובים ביותר וכמה שיותר מהר. 

כיצד בוחרים את החברה הנכונה

ראשית, עלינו לבחון מה כל חברה מציעה לנו, זאת בשביל שנוכל ליהנות מפנסיית נכות אופטימאלית, מבחינת התנאים.

שנית, יש לבחון מה המלכוד בכל תוכנית פנסיה. מה הדרישות שכל חברה מציבה, כך אנחנו נדע מול מה נתמודד בעתיד. 

שלישית, יש לבחון את אמינות החברה, יש לבחון את השירות של החברה ועד כמה אנחנו יכולים להסתמך עליה,לשם כך הכירו את רואה חשבון אבנר הייזלר למשל. 

ארבע, חשוב ורצוי לבחון בצורה מלאה את התנאים מול חברות שונות, כך נוכל לדעת בדיוק אצל מי נכון לנו לעשות את הפנסיה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment