פירוק רכבים

פירוק רכבים

מה חשוב לדעת על פירוק רכבים? כל מי שמחזיק ברשותו רכב ישן, יודע כי מדובר על רכב שזולל יותר כסף מכל הוצאה אחרת. רכבים ישנים נוטים לצרוך כמויות גדולות יחסית של דלק, הם נוטים לפלוט לסביבה גזים רעילים והם מתקלקלים לעיתים תכופות מידי. רכבים מסוג זה נחשבים לסכנה ממשית לסביבה, כמו גם לבעלים שלהם, היות ורכב שמתקלקל לעיתים תכופות נחשב לרכב לא בטיחותי.

לכן מי שמעוניין לשמור על הבטיחות שלו ושל המשפחה שלו, חייב להשקיע ברכב חדש ותקין יותר. אומנם עם כל הכבוד לרכב הישן שעשה את תקפידו בצורה טובה לאורך השנים, חשוב לזכור כי גם לרכב שלכם יש תאריך תוקף. לכן רכב שההחזקה שלו עולה לכם יותר מידי כסף, הינו רכב שכבר שווה להחליף ברכב חדש וחסכוני יותר.

מי זקוק לחברה שמתמחה בתחום של פירוק רכבים?

באיזה שלב עושים פירוק רכב? כאמור, כל מי שמחזיק ברכב ישן, מזהם ולא חסכוני, חייב לשקול את האפשרות למכור אותו כדי להחליף לדגם עדכני יותר. רכבים מסוג זה נחשבים לסכנה הן לבעלי הרכב והן לכל מי שנמצא בסביבתם הקרובה, היות והרכב עלול להתקלקל בכל רגע נתון. מומלץ לפנות לחברה שמתמחה בתחום של פירוק רכבים.

חברה מסוג זה תשמח לקבל לידיה כל סוג של רכב, כולל רכבים ישנים, רכבים מקולקלים או רכבים אחרי תאונה קשה. רכבים מסוג זה אינם נמכרים בקלות בשוק החופשי, לכן רק חברה שמגיעה מהתחום תסכים לקבל אותם. החברה תגיע אליכם עד הבית ותגרור את הרכב למגרש הרכבים שלה, לצורך פירוקו לחלקים. החלקים יימכרו בתור חלפים ושלדת הרכב תשלח למחזור ברזל.

לסיכום,

פירוק רכבים מהווה את האופציה האידיאלית לרכבים ישנים, תקולים ומזהמים. במקום לשלם קנסות ודוחות כבדים, ניתן למכור את הרכב לחברה שמתמחה בתחום.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment