זכאים לקצבת נכות כללית – כך תנהגו

חושבים שאתם זכאים לקבלת קצבת נכות כללית ופשוט אין לכם מושג כיצד עליכם לפעול בכדי להשיג את הקצבה שמגיעה לכם? נתחיל בכך שתצטרכו ליצור קשר עם הגורמים הרלוונטיים בביטוח לאומי ולהגיש טפסים מתאימים לפיהם אתם מעוניינים לקחת חלק בוועדה שבה יקבעו את אחוזי הנכות שלכם.

במהלך הוועדה שבה תיקחו חלק ישתתפו אנשי מקצוע שיעשו כל מה שהם יכולים בכדי להעריך בצורה מדויקת את אחוזי הנכות שלכם, ובהתאם לכך לקבוע מהי הקצבה שמגיעה לכם.

מתנהלים בצורה חכמה עם ביטוח לאומי

בכדי שאתם תוכלו לקבל את כל מה שמגיע לכם, כמובן שיהיה כדאי לכם לשים לב שאתם עושים כל מה שאתם יכולים בכדי להתנהל בתבונה מול הביטוח הלאומי ותוך כדי שאתם נעזרים בגורמים הרלוונטיים. זה לא משהו שאמור להיות מסובך למדי במידה ותפנו אל עורך דין שיוכל ללוות אתכם.

כל שעליכם לעשות זה לשים לב שאתם לא מנסים לעשות הכול בעצמכם, אלא במידת הצורך בוחרים לפנות אל גורמים שיוכלו לעזור לכם ולהפוך את ההתמודדות הזו להרבה יותר פשוטה בשבילכם.

אם אתם לא בטוחים לגבי דבר מה שקשור בהתנהלות שלכם, כמובן שאתם תוכלו למצוא לא מעט מידע רלוונטי ברשת או פשוט להתייעץ עם הגורמים המתאימים שיוכלו לעזור לכם לאורך כל הדרך.

שלב אחר שלב ממצים את הזכויות

עליכם להילחם על כל מה שמגיע לכם ולוודא שאתם לא מוותרים עד שאתם ממצים את כל הזכויות שלכם. אפילו אם אתם נמצאים במצב שבו אתם מתקשים לקבל את כל מה שמגיע לכם, דעו לכם שאין הדבר אומר שאתם צריכים לוותר או להתמודד עם חוסר שביעות רצון. אתם רק צריכים להמשיך במה שאתם עושים כרגע.

כמובן שבמידה ואתם רוצים להפיק את המרב מן התהליך שבו אתם נמצאים, יהיה כדאי לכם לבחור בעורך דין שיוכל לעשות עבודתו נאמנה ולהבטיח שבתוצאה הסופית אתם תוכלו לראות את עצמכם נמצאים בסיטואציה שבה משתרך לכם חיוך על הפנים ואתם משיגים את היעד שלכם. אתם רק צריכים לפעול בנושא במלוא הרצינות מצדכם.

קראו גם:

מה המשמעות של אובדן כושר עבודה זמני

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment