הסרת שיער אי פי אל – גם לגברים

הסרת שיער בשיטות שונות מאפשרת לנו להשיג הסרת שיער מלאה לצמיתות. מה זה אומר? שבמקום שנמשיך להתמודד עם גילוחים חוזרים ונשנים והסרות שיער באמצעות שיטות שונות וכלים פרימיטיביים, נוכל ליהנות מעור חלק ללא שיער מיותר, וזאת באמצעות שיטה מיוחדת שמאפשרת לנו להיות רגועים כי הסרנו את השער והנה, הוא לא עתיד לצמוח מחדש בעתיד. בתחום יש מספר שיטות מובילות שמוכרות, אחת מהן מוכרת בשם אי פי אל – IPL.

קראו על שיטות נוספות בלינק https://www.americanlaser.co.il/4404

השיטה המומלצת לנשים וגם לגברים

מדובר על שיטה מעולה אשר נחשבת לבטוחה ביותר. ורבים הם המטופלים שבוחרים לבצע הסרת שיער באמצעות שיטה זו. לצד הנשים אשר בחרו להסיר שער מיותר באמצעות שיטה זו, יש גם גברים לא מעטים שגילו את הפתרון המופלא הזה, והם נוכחים לראות כי אין סיבה לריב עם השיער בכל שבוע או חודש מחדש. כי אם אפשר לבצע הסרה אחת ולתמיד, למה לא לעשות את זה? כמובן שלפני שמתחילים חשוב לברר על השיטות המוצעות, לקבל המלצות ולוודא כי מדובר על שיטה בטיחותית שנבדקה ואושרה. כמו כן יש לבחור בשימת לב את המכון בו מבצעים את הטיפול, וזאת כדי להיות בטוחים שאנו מפקידים את גופנו בידי מטפל מקצועי שיודע כיצד לבצע את הטיפול.

על הטיפול ועל מספר הטיפולים

טיפול הסרת שיער אי פי אל כמו בדוגמא הזו לגברים הוא טיפול שמבצעים אותו במספר פעימות. למעשה משך הטיפול ייקבע לפי כמות השיער של המטופל, עובי השיער וכן לפי התגובה של השיער לטיפול. שכן יש מקרים בהם לאחר מספר מועט יחסית של טיפולים השיער יפסיק בצמיחה. לעומת מקרים אחרים בהם עדיין ימשיכו לבצבץ שערות, וכדי להעלים אותם לחלוטין יהיה צורך לבצע עוד מספר טיפולים. הדבר תלוי במצב ההורמונלי של המטופל. בנקודת המוצא לטיפול ובעצמת הטיפול.

האם הטיפול כואב?

הטיפול באי פי אל אמנם עלול לחשוף את המטופל לתחושות צריבה ואי נעימות. אם כי מרבית המטופלים מתמודדים עם התחושות הללו ולא זקוקים לאלחוש. כמו כן יש אזורים רגישים יותר לכאב לעומת אזורים בהם הטיפול מורגש פחות.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment