למה אתם חייבים לטוס לדובאי לפחות פעם בחיים

יש מקומות בעולם שאפשר לבקר בהם, אבל לא ממש מוכרחים. אבל הפעם אנו רוצים להסביר למה דובאי היא מקום מסוג אחר. בואו להכיר כמה וכמה סיבות טובות, מדוע אתם חייבים לטוס לדובאי לפחות פעם בחיים (ואפשר גם יותר). 

לטוס קרוב להרגיש רחוק 

נתחיל עם פרט טכני קטן. לטוס לדובאי בטיסה ישירה זה אומר שתוך כ-3 שעות בערך אתם כבר נוחתים שם. אבל כמה שהטיסה יחסית קרובה ומהירה, תרגישו הכי רחוק שאפשר. הכל כל כך שונה, עולם אחר ממש. 

תרבות מדברית עם שיק מודרני יוקרתי 

דובאי היא המקום היחיד בעולם שבו נוחתים בתרבות מדברית בעלת שורשים עתיקים, שמשולבת עם השיק המודרני והעדכני ביותר, קראו על מזג אוויר דובאי. איים מלאכותיים לצד שקיעה מדברית, גורדי שחקים עצומים לצד נהר עם סירות דייגים, מסגדים בסגנון אותנטי לצד מוזיאון שמקדש את המדע המודרני והישגי האנוש הכבירים ביותר. 

יוקרה עולמית במחיר נגיש 

לא כל מי שעומד לטוס לדובאי יוכל להרשות לעצמו ללון במלון הפאר הכי יוקרתי במקום (שבעה כוכבים, לא פחות). זה בסדר גמור, מפני שעדיין תמצאו שפע של מלונות חמישה כוכבים, מפוארים ברמה שלא תאומן, אבל במחירים נגישים ביותר. 

הכל בגדול 

דובאי היא אחת המדינות העשירות בתבל מבחינה הכנסה לנפש. הנסיכות הזאת רוצה להקים את הכל בגדול וזה אכן נראה ומרגיש כך. קבלו כמה דוגמאות. לטוס לדובאי זה אומר להגיע לקניון כה גדול, שתוכלו לבלות בו שנה שלמה בלי לצאת. לטוס לדובאי, זה אומר שאפשר לעשות סקי באתר סקי מקורה. ויש גם את המגדל העצום ביותר, אטרקציית שעשועים עם ביקור מסביב לעולם (מעין יריד עולמי), יער טרופי יחיד מסוגו, אומגה מדברית עצומה ועוד הרבה יותר. 

קבלו מידע על השקעות נדל"ן בדובאי

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment