הולי בייגל – מגשי אירוח ב-3 רמות מחיר במיוחד בשבילכם

ישנם עסקי קייטרינג שכל המנות ומגשי האירוח מובנים מראש. ישנם עסקי קייטרינג שכל המנות ניתנות להחלפה, להוספה או להסרה וישנם עסקי קייטרינג שחושבים על הכל מראש ומביאים לכם מגשי אירוח ב-3 רמות מחיר כך שלא תצטרכו לחשוב על שום דבר אחר חוץ מתכנון מושלם לאירוע עוד יותר מושלם.

מגשי אירוח ב-3 רמות מחיר – הכירו את הולי בייגל

מגשי האירוח המגיעים ב-3 רמות מחיר נעות בין המחירים 75 שקלים ועד ל-105 שקלים. כל המגשים מגיעים באותו המבנה ומספר המנות הוא שמשתנה מתפריט לתפריט. כמו כן יצורפו לתפריט צוות ניהול, שתיה, קרה וחמה, וכלים חד פעמיים לאירוע.

תפריט 75 שקלים

תפריט שיכול בכיף להשביע אירוע קטן. בתפריט תוכלו למצוא היצע של פלטות קרות. גבינות, ירקות וסלטים, אנטיפסטי וסביח. יחד איתם תקבלו סלטים מוכנים לבחירה בין פסטה, עגבניות או בורגול וכן יווני, ניסואז או סלט ערבי. וכמובן שאי אפשר לשכוח את המתוקים שגם מהם תקבלו בתפריט זה.

תפריט 95 שקלים

תפריט זה לא שונה בהרבה מהתפריט הקודם אך מצרף גם את פלטות הדגים הקרים. לצד ההיצע מהתפריט הקודם, הגשת דגים יכולה להעניק לאירוע שלכם עוד שכבת טעמים. תפריט זה יכול להתאים מאוד לאירועי חברה בגודל בינוני.

תפריט 105 שקלים

תפריט זה הוא התפריט המשודרג ביותר והוא מאפשר לכם להכניס לתפריט האירוע גם מנות חמות. פסטות, לזניות, קישים ועוד מגוון מאפים ומאכלים חמים שתענוג לאכול בכל מקום, בטח באירוע. תפריט זה מתאים לאירועים גדולים שההיצע בו צריך להיות רחב ככל שניתן.

לסיום,

האפשרות לבחור מתוך מגשי אירוח ב-3 רמות מחיר מאפשר חופש בחירה נוח יותר ובחירות נכונות יותר לכל אירוע. וזה, אם אפשר להגיד, אחד היתרונות המובהקים של הולי בייגל.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment