איך הקורונה השפיעה על המסחר הדיגיטלי

המסחר הדיגיטלי רשם תנודות יוצאות דופן בתקופה הזו. זה מחזק את הטענה שהמטבע הזה לא יציב בעליל וקשה מאוד ליצור אסטרטגיית השקעה שפויה שתייצר רווחים לטווח ארוך בלי לקחת יותר מידי סיכון.

חלק מהעניין של המטבעות הדיגיטליים ואולי אפילו חלק מהשווי שלהם הוא בגלל העניין הרב שהם עוררו בעולם. יש משקיעים רבים שאם רק מתחילים לדבר על המטבעות הדיגיטליים העיניים שלהם נדלקות באור משונה. זהו שילוב של סקרנות, פחד ממכר ועתיד לא ידוע.

אולם כאשר אתם באים להשקיע עליכם להבין שזו לא הרפתקה. הכסף שלכם, כסף שעבדתם קשה כדי להרוויח אותו, הוא זה שמונח פה על כף המאזניים, לכן, חשוב לשקול את ההשקעות הללו בזהירות.

אז איך בעצם השפיעה הקורונה על המסחר הדיגיטלי? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך השפיעה הקורונה על המטבעות הדיגיטליים?

ההשפעה של הקורונה על המטבעות הדיגיטליים נובעת כתוצאה מהתמורות והשינויים שחלו בהמון ענפי מסחר.

הבורסה, שקשורה בקשר ישיר למטבעות הדיגיטליים כמו ביטקוין ואת'ריום, רשמה תנודות מפחידות מאוד לדעתם של המשקיעים והרבה אנשים באמת הפסידו את כספם כאשר התנודות התגברו. כתוצאה מכך גם הביטקוין ומטבעות דיגיטליים נוספים רשמו תנודות חזקות מאוד.

התנודות לא היו חיוביות בלשון המעטה. אנשים רבים חשבו שסופו של המטבע הגיע. למעשה, אנשים רבים חיכו למשבר עולמי כדי להוכיח שהמטבע לא ישרוד משברים עולמיים מה שמוכיח שהכוח שלו לא מספיק חזק כדי לשמש כמטבע לכל.

אולם החודש האחרון וגם קצת לפני הוכיח שממש ממש לא. המטבע התחזק והגיע לשיא חדש במהירות של העלייה. ניתן בהחלט לומר שאם הייתם משקיעים במטבע לפני העלייה האחרונה שלו, הייתם יוצאים עשירים מהעלייה האחרונה שלו.

אנחנו ממליצים לעבוד עם חברת ביטס אוף גולד.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment