כמה עולה להוציא ויזה לארה"ב

אם אתם רוצים להגיע בקרוב אל ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, לטייל במקום, לעבוד או אפילו ללמוד: חשוב שתכירו את סוגי הויזות לארה"ב השונות שיש להוציא לפני שטסים לארה"ב, ולדעת מהי עלותה של ויזה כזאת.

ארצות הברית היא מדינה שמאז הקמתה שמה לב ומעמיקה בקורותיו של מי שרוצה להכנס אל המדינה, וזאת בעקבות הגירה המונית שנעשית אל ארה"ב במשך שנים. מלבד זאת, אירועים ביטחוניים חמורים ביותר כמו נפילת מגדלי התואמים בשנת 2011 : הפכו את גבולות המדינה לנוקשים יותר. בכך רבים מוצאים עצמם חייבים בתהליך הוצאת ויזה לפני הטיסה למקום ומעבר הגבול.

אז כמה עולה להוציא ויזה לארה"ב?

לפני שנסביר אודות העלויות השונות, חשוב לדעת כי האשרה הנפוצה ביותר הינה ויזת תיירים שידועה בשם B1 או B2.  את האגרה ניתן לשלם בדואר או באתר השגרירות, כאשר עלות האגרה היא 160 דולרים, בעוד שהסכום משתנה מעת לעת ובהתאם לשער הדולר. בכך נכון לשנת 2019 מחיר בשקלים של ויזה לארה"ב תהיה 576 שקלים.

ויזות עובדים זמניים רילוקיישן נקראת ויזה H, בעוד שאנשים בעלי יכולות יוצאות דופן יגישו בקשה לוויזת O וספורטאים יוציאו ויזת P. ויזות אלה עלותן היא 190 דולר, תוך שגם במקרים כאלה יש למלא טופס דרך אתר השגרירות ולקבוע ראיון בשגרירות ארה"ב.

כיצד משלמים את האגרה?

מי שיצרה לשלם את אגרת הויזה בדואר, יוכל באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי לשלם את האגרה באתר השגרירות, או שניתן לשלם בבנק הדואר במזומן. מי שירצה יוכל להפיק דרך אתר השגרירות שובר תשלום וזאת על ידי שימוש במערכת לקביעת תורים באתר השגרירות.

האם אפשר לקבל חזרה תשלום ויזה לארצות הברית

חשוב לדעת כי אם תשלמו את הסכום המבוקש וגם אם תגיעו לראיון בשגירות, אך לא תצליחו לקבל אישור אשרת שהייה – הכסף ששילמתם לא יוחזר לכם. לכן חשוב לקחת את הנושא בחשבון ולהתייעץ עם המומחים באתר https://www.clickvisa.co.il. בכל מקרה, תוכלו להיעזר בחברות מקצועיות להנפקת ויזות לארצות הברית שיוכלו לסייע לכם בעת הנפקת האשרה, כך שתוכלו לעשות זאת נכון ובחכמה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment