איך תבחרו נכון מתנות ללקוחות לקראת הכנס שלכם

כל חברה וכל עסק שעומדים בפני כנס מקצועי חשוב, יודעים שיש צורך להשקיע במתנות ללקוחות שלהם. כנס מקצועי כבר מזמן הפך לשם קוד עבור חלוקת מתנות שוות וממותגות. חברות שממשיכות לחלק עטים ועפרונות, לא נלקחות יותר מדי ברצינות בפני הלקוחות הפוטנציאלים. היום רוב הלקוחות מעוניינים לקבל מתנה שווה ואיכותית כמו דיסק און קי ממותג, אשר תוכיח להם מעבר לכל ספק, כי מדובר על חברה אמינה ובעלת ממון ואמצעים כדי להתקדם ולהתפתח. מעבר לכך, כל לקוח עתידי הוא בסופו של דבר בן אדם, וכולנו נהנים לקבל מתנות שוות בחינם. למעשה, חלוקה של מתנות מושקעות יכולה לגרום ללקוח לחבב את החברה, דבר שלא היה קורה בשום דרך אחרת. מעבר לרעיון של לחלק מתנות שוות ושימושיות, חשוב ליצור חוויה מיוחדת עבור הלקוח. מומלץ לעטוף את המתנות, כדי להעניק ללקוח את חוויית ההפתעה ברגע שהוא פותח אותן.

בחירת מתנות ללקוחות לקראת כנס עסקי – טיפים ועצות חשובים

כאמור, יש צורך להקדיש זמן ומחשבה לסוג המתנות שתבחרו לחלק בכנס, היות והמתנות האלו בסופו של דבר יגדירו אתכם ואת החברה שלכם. לכן מומלץ לבחור מתנות שמעבירות את רוח החברה. למשל, אם מדובר על חברת סטרטאפ חדשנית, מין הראוי שהמתנות שלה יהיו גם כן חדשניות, מקוריות ומחוץ לקופסא. במקרה הזה, המתנה לא חייבת להיות שימושית מדי, בתנאי שהיא תגרום ללקוח לחייך וליהנות מהחוויה שלה. במידה ואתם מעוניינים להעביר מסר של חברה יוקרתית ואלגנטית, כדאי יהיה לבחור מתנות יוקרתיות יותר. זוהי הדרך המושלמת להעביר מסרים ממותגים, בצורה שכל לקוח ישמח לעצור, להקשיב ולהושיט יד כדי לקחת אותם הביתה. המתנה צריכה לגרום ללקוח לרצות לדבר עליה, דבר שיגרום לחשיפה גדולה יותר עבור החברה שלכם.

אחד הטיפים החשובים ביותר, הוא לדאוג לבחור מתנות ללקוחות איכותיות ועמידות. אף אחד לא ירצה לחזור הביתה מהכנס שלכם, ולגלות שהמתנה שהוא קיבל נשברה כבר ביום הראשון. הדבר לא רק שלא יתרום לדימוי החיובי שלכם, אלא אף עלול לגרום לדימוי שלילי. מתנות זולות עלולות להעיד על חברה שלא כדאי לעבוד עמה. לכן חשוב לבחור מתנות ללקוחות בצורה הקפדנית והמתוכננת ביותר

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment