האם בנייה ירוקה נחשבת ליקרה יותר?

תהליך בנייה ירוקה הוא תהליך חדשני יחסית שנמצא במדינתנו מספר שנים בודדות. הבנייה הירוקה מעודדות חיים בריאים יותר, חסכוניים יותר וטובים יותר לסביבה. מכיוון שהיא נשמעת כזאת חיובית, אפשר להבין למה היא נשמעת יקרה יותר וכזו שעלולה לעלות לכם הרבה יותר ממה שחשבתם להוציא. אך האם באמת כך הדבר? לאו דווקא.

המשיכו לקרוא וגלו מה באמת מסתתר מאחורי הבנייה הירוקה והאם היא באמת יקרה יותר

הבנייה הירוקה מסתמכת על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובמחזור חומרי גלם שסיימו את ייעודם באתר בנייה קודם. תופתעו לגלות שהחומרי הגלם הללו דווקא לא יקרים יותר ואילו השימוש בהם בהחלט מתאים לכל כיס.

אם אתם חושבים על שעות העבודה של האדריכלים, הקבלנים, הפועלים וכל שאר הנוגעים בדבר, הזכירו לעצמכם שאתם בונים מבנה ירוק. המבנה עומד על כך שבסופו של דבר תוכלו לחסוך מכל דבר ולהשתמש באנרגיות שהבית שלכם מייצר בכוחות עצמו ובזכות הצורה בה תוכנן.

מה זה אומר בעצם?

כל ההשקעה שאתם משקיעים בתחילת הדרך, כל אנשי המקצוע המתמחים בבנייה ירוקה והבנייה עצמה, הכל בסופו של דבר יחזיר את עצמו. כאשר החשמל הסולארי הוא החשמל אותו אתם מייצרים, משחקי אור וצל מאפשרים טמפרטורות נוחות בבית וניצול נכון של כלל המשאבים מאפשר לכם בסופו של דבר לא רק להחזיר את מה שהשקעתם אלא גם להרוויח ממנו.

בניית מבנה ירוק לאו דווקא יקרה יותר אך בהחלט יוקרתית יותר. המודרניזציה שהמבנים הירוקים מאפשרים יכולים בהחלט למנף את הבית שלכם ואת נראותו הכללית והעלות את הערך שלו באופן משמעותי עד מאוד.

לסיכום,

בנייה ירוקה היא בנייה חכמה ועל כן, לא. היא לא יקרה יותר, היא פשוט תעשה לכם את החיים להרבה יותר טובים.

פנו עוד היום אלינו לקבלת ייעוץ על ידי יועץ מומחה לבנייה ירוקה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment