מטבחים זולים עד 4000 ש"ח? אין מצב!

מטבחים זולים עד 4000 ש"ח

המעמד של המטבח עבר תהפוכות גדולות בעשורים האחרונים, וממטבח שהיה חדר נחבא, הוא הפך להיות חלל עיקרי שמחובר אל החללים הנוספים שנמצאים בכניסה אל הבית, כמו חדר המגורים ופינת האוכל שמשולבים לכדי אופן ספייס אחד. מכן והלאה העיצובים והתכנונים עבור החלל הזה באופן ספציפי הפכו להיות יותר מכל בחינה, כולל העלות שמרקיעה לשחקים חדשים של עשרות אלפי שקלים עבור מטבח חדש.

מטבח מושלם לחלל קטן

לא כל מטבח מגיע עם מידות נדיבות. למרות הרצון של אנשים רבים לעבור אל דירה רחבת ידיים שבה ניתן להתקין מטבח ארוך עם מקום לאי מטבח ארוך אף הוא, בפועל הרבה מאוד אנשים מסתפקים בשטח די מצומצם עבור האזור של המטבח, כאשר זה מגיע בצורה של "ר" או בקו ישר שאינו עולה על שלושה מטרים וקצת. האם זה אומר כי לא יכולים להתקין מטבח פונקציונאלי למדי בשטח כזה קטן? בהחלט לא! נכון להיום התכנון של המטבח נעשה בצורה חכמה, וישנם מטבחים זולים עד 4000 ש"ח שעולים כמה אלפי שקלים בלבד ומכניסים אל החלל הזה את המראה המעוצב והנוחות הכה חשובה.

מטבח חדש בהישג יד

עבור מטבח חדש לא צריכים לקחת הלוואה ובהחלט לא צריכים להיכנס אל מעגל בלתי נגמר של הוצאות כספיות שהן יתר על המידה לאדם הממוצע. ומצד שני, לא חייבים להישאר ללא מטבח פונקציונאלי ולהישאר עם מטבח מיושן רק בשל החשש מעלות גבוהה. מה שכן צריכים לעשות הוא לבחון יותר לעומק את התחום של נגריות שמבצעות הכנה של ארונות מטבח, רק על מנת לגלות כי התחום חווה סוג של שינוי לטובה, שבו ישנו היצע נפלא של חברות קטנות כמו נונו מטבחי ליבורנו שמסוגלות לייצר מטבח נפלא גם עבור מי שלא מסוגל לבצע הוצאה כספית של יותר מכמה אלפי שקלים עבור מטבח.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment