רמי ברכה עם מאמר על איתור כספים אבודים

בראיון זה, רמי ברכה מנסה לשפוך אור על נושא שנוגע כמעט כמל אזרח במדינה. הרי כמעט כולם מרגישים כי השינויים בכלכלה מעיקים מאוד. פתאום כל קנייה שבועית בסופר הפכה להיות בסכומים של אלפי שקלים במקום כמה מאות, למרות שלא שינינו כלום בהרגלי הצריכה. הדלק הפך להיות יקר מאוד, כך שנסיעות עם הרכב כבר לא משתלמות ובאופן כללי כמעט כל דבר שאנו רוצים עולה לא מעט כסף.

איתור כספים אבודים

ההתנהלות היומיומית הופכת להיות קשה ומאתגרת משנה לשנה, לכן אנו עובדים קשה בכל יום כדי להרוויח מעט יותר וכך להתכלכל כמו שצריך. יוקר המחיה במדינה כנראה שלא ישתנה בזמן הקרוב, אך במקום לעבוד קשה יותר – אולי שווה בכלל לבדוק האם יש ברשותכם כספים אבודים שיוכלו לסייע לכם מאוד בזמן הזה.

סוגי כספים אבודים

זה נשמע מעט מצחיק המילים "כספים אבודים", הרי כיצד כסף יכול ללכת לאיבוד? אך למרות ההקשר המצחיק דבר כזה יכול להתקיים אצל כל אחד. ישנם סוגים שונים של כספים אבודים, אחד מהם הוא חסכון פנסיה נשכח.

כאשר אנו מתחילים עבודה חדשה, המעסיק מחויב להפריש לנו בכל חודש סכום מסוים לחשבון פנסיה שנפתח עבורנו. לרוב המעסיקים מבררים אתנו לפני פתיחת החשבון האם נרצה להמשיך ולהפריש את הכסף לחסכון הפנסיוני הקיים, או לפתוח חדש דרכם. אך ישנם מצבים בהם המעסיק פותח לנו חשבון פנסיוני ללא בירור מוקדם, כך שהכסף מופרש לחסכון הזה. מכיוון שכל אחד מאתנו עזב מקום עבודה לפחות פעם אחת בחייו, יכול מאוד להיות שישנו איזה חסכון פנסיוני על שמנו ששכחנו מקיומו והכסף שם שייך ומחכה רק לנו.

סוג נוסף הוא חשבון בנק לא פעיל. בישראל יש עשרות גופי בנקים שונים. כל אחד מאתנו זוכר את הרגע בו הוא הלך לפתוח חשבון בנק לראשונה בחייו והרגיש כמו בוגר. אך האם באותו חשבון בנק ישן קיימים עדיין כספים או חסכונות שמחכים לנו?

כיצד בודקים אם קיים כסף אבוד

ניתן לבדוק באופן פשוט וקל האם יש לנו כסף אבוד באמצעות פנייה אל חברת איתור כספים מקצועית, שתדע לאתר עבורנו את כל אותם כספים אבודים ששכחנו מקיומם.

היכנסו עכשיו לקפטן חיסכון כדי לקבל פרטים נוספים על איתור כספים אבודים.

היכנס לאתר של רמי ברכה וקבלו ייעוץ נוסף: http://www.rb-taxes.co.il/

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment