מאיר וילנסקי – טיפים לעסקים

מאיר וילנסקי - טיפים לעסקים

כל בעל עסק וכל בעל חברה יודע עד כמה חשוב להשקיע ולפתח את העסק. הדבר כרוך בלא מעט פעולות וגורמים שונים, כולל ביצוע של עסקאות שונות, יצירה של שיתופי פעולה וקידום אג'נדות שונות של העסק. כמובן שיש צורך לבחון לעומק את החברות ואנשי העסקים השונים שאתם בוחרים לנהל עמם עסקים, היות ולא פעם ישנו חומר רקע שכדאי לדעת.

בדיוק כפי שלא הייתם אפילו טורחים להיפגש עם איש עסקים שנמצא בהליך של פשיטת רגל, כך בדיוק יש לנהוג כלפי חברות שנמצאות בחובות כלכליים או בעיות כספיות אחרות. לכן הטיפ החשוב ביותר, הוא לא למהר לעשות החלטות ולבצע עסקאות שונות, אלא להשקיע את הזמן והמשאבים הדרושים כדי לחקור ולבדוק לעומק את הרקע של החברה שתרצו לעבוד עמה.

מאיר וילנסקי – טיפים חשובים לבעלי עסק שמעוניינים להצליח

טיפ חשוב נוסף מאת מאיר וילנסקי הוא לא לשכוח להשקיע בעסק. ישנו צורך כל הזמן לבדוק את השוק, לעקוב אחרי המתחרים ולא להפסיק לחדש ולהתחדש. עסק שלא מתקדם עם רוח הזמן, ימצא את עצמו תקוע בעבר, כאשר כמות הלקוחות שלו רק הולכת וקטנה ככל שעובר הזמן.

אחד הפתרונות החכמים ביותר עבור כל בעל עסק שמעוניין להיות עם היד על הדופק, הוא להשקיע בתוכנה מעולה לניהול העסק. ניתן היום למצוא בשוק לא מעט תוכנות שונות, אשר יכולות לעשות סדר בכל המטלות השונות של העסק. תוכנות מסוג זה יכולות לסייע בכל הקשור לניהול לקוחות, ניהול עובדים, ניהול חשבונות וכדומה.

טיפ נוסף שיכול לקדם את העסק שלכם ולהגדיל את מעגל הלקוחות לפי מאיר וילנסקי, הוא להשקיע במערכת סליקת אשראי מתקדמת. היום רוב האנשים בוחרים לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלהם, היות ומדובר על אמצעי תשלום נוח וזמין. חברת האשראי מהווה כתובת שתמיד ניתן לפנות אליה במקרה של מעשה רמאות או נוכלות, לכן הלקוח מרגיש מוגן ובטוח להשתמש באשראי שלו.

כל מי שמעוניין להגדיל את מעגל הלקוחות ולמנוע מצבים שבהם ללקוח אין מספיק מזומן למשל, חייב להשקיע במערכת סליקת אשראי שתיתן את הפתרון המתאים לכל לקוח, עבור כל סוג של כרטיס אשראי.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment