זוכי מחיר למשתכן? הצעות ששווה לכם להכיר

משנת 2015 – יותר ויותר זוגות צעירים, הורים חד הוריים, ורווקים מעל גיל שלושים וחמש: יכולים לרכוש דירה עם הון עצמי בסכום נמוך משמעותית, כמו גם עם משכנתא בתנאים טובים, ובעזרת הטבות שונות שמאפשרת הממשלה. בכך רבים בוחרים להצטרף אל תוכניות הדיור לזכאים, של מחיר למשתכן. 

אם התחלתם בתהליך, הרי שבוודאי בדקתם את הזכאות שלכם להשתתף בתוכנית, כמו גם את מסלולי המשכנתא האטרקטיביים יותר עבורכם שמופיעים גם באתר.

כיום ומאז פרסום התכנית והנגשתה לציבור, זכו יותר מ 25 אלף זכאים לדירה בעלות נמוכה, בעוד ש80 אלף איש בישראל, קיבלו תעודת זכאות, זאת תוך שנתיים בלבד מרגע יציאת התכנית. לכן זה הזמן לבדוק הצעות של פרוייקטים במחיר למשתכן.

אבל איפה אפשר לגור?

מאז תחילת הבנייה לציבור, פורסמו אינספור פרוייקטים בכול רחבי הארץ. בין ההצעות תוכלו לבחור בדיור באזורים הבאים: 

אבו גוש – כפר ערבי ידידותי במיוחד שמציע איכות חיים קרוב לירושלים ולמרכז הארץ. הכפר שוכן בין מושב נווה אילן לקיבוץ מעלה החמישה, ומציע  דיור עבור יהודים וערבים שדוגלים בדו קיום. 

מבשרת ציון – כמעט בסמוך לאבו גוש, מציעה העיר מבשרת ציון נופים יפים בדירות מרווחות שאוטוטו מוכנות לדיור. מבשרת ציון היא אחת הערים המבוקשות באזור ירושלים שמכילות משפחות צעירות, גמלאים, זוגות צעירים ואוכלוסייה שנחשבת חזקה. 

ראשון לציון – מי שרוצה לשים את פעמיו דווקא לאזור המרכז, יוכל לבחור במחיר למשתכן בראשון לציון. ראשון לציון היא עיר תוססת שנחשבת מעולה עבור משפחות צעירות והיא מציעה חיי חברה, פעילויות, בתי ספר וגנים מהטובים בארץ!

גליל ים – גליל ים הוא קיבוץ באזור המרכז שקרוב אל רמת השרון והרצליה. כיום ישנו פרויקט נהדר המשקיף אל נוף מרהיב תוך שהפרויקט השתלבות בחיי קהילה בקיבוץ שקרוב מאד אל אזור השרון והמרכז. 

שוהם – פרויקט איכותי נוסף קורם עור וגידים במושב שוהם האיכותי. המושב, שמכיל בעיקר אנשי צבא, מספק חיי קהילה וחברה תוססים. מחיר למשתכן בשוהם יספק לכם איכות חיים וקרבה גיאוגרפית אל מודיעין, ירושלים ואל תל אביב. 

לסיכום, פרוייקטים של מחיר למשתכן לא חסר, ראו בלינק https://zochim.co.il/article/general/1254/. לכן זה הזמן לבחור, להצטרף ולהירשם ולרכוש את הדירה החדשה שלכם!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment