בדיקת זכאות להחזר מס אונליין – האם זה קיים?

אולי יש לכם זכאות לקבל החזרי מס? אולי מגיע לכם לקבל ממס הכנסה הרבה כסף שתוספת הצמדה? אולי. איך אפשר באמת לבדוק זכאות להחזרי מס הכנסה? האם חייבים לצאת לשם כך מהבית ולהיטלטל בדרכים? האם ההתעסקות סביב העניין הזה מתישה ודורשת אנרגיות רבות? התשובה שלילית. אתם יכולים להיות רגועים. ניתן לבצע בדיקת זכאות להחזרי מס אונליין מהבית. אתם לא צריכים לאת לדרכים ולא לבזבז זמן יקר על הנושא הזה. בדיקה ראשונית מבצעים בקלות.

שתי דרכים לביצוע הבדיקה

  1. האפשרות הראשונה היא ביצוע עצמי של בדיקת הזכאות. את הבדיקה הזו ניתן לבצע בסימולטור מיוחד שעומד לרשות הציבור. מדובר על פלטפורמה של מס הכנסה, אשר נועדה לאפשר לכל אחד לערוך את הבדיקה בכוחות עצמו. וזאת כדי לדעת האם יש לו כספים ששייכים לו, והאם יהיה לו נכון להגיש בקשה לקבלת החזרי מס.
  2. אפשרות שניה ונוחה אף היא, מציעה לנו לפנות אל איש מקצוע בתחום החזרי מס. התחום הזה מציע מגוון פתרונות ואנשי מקצוע מיומנים בתחום. איש מקצוע מתאים יוכל לבצע עבור הלקוחות שלו בדיקת זכאות יסודית ומקצועית. וזאת כדי לבדוק האם יש לו אפשרות לקבל החזרי מס. חשוב לציין כי בדיקה מקצועית הינה מעמיקה ויסודית יותר, והיא מתבצעת לאחר תשאול של הלקוח ובחינת הנתונים האישיים שלו. כך שבמידה וחשוב לכם להיות בטוחים שהנתונים כולם נבדקו לעומק, יהיה כדאי לפנות אל חברה מקצועית לביצוע בדיקת זכאות. גם בדיקה זו מתבצעת בלי לצאת מהבית – ניתן ליצור קשר טלפוני או תכתובת מקוונת על מנת לבצע את הבדיקה הראשונית. אם כי כמובן בהמשך התהליך יהיה צורך לבצע העברות מסמכים והחתמות.

לקבל את הכף שמגיע לכם לקבל

שימו לב – מס הכנסה לא יפנה אליכם כדי לגלות לכם כי יש לכם כסף שמגיע לכם לקבל. ובהחלט יתכן שיש לכם סכומים גבוהים של אלפי שקלים שיושבים שרשות המס. לא חבל? ההמלצה היא לבצע בדיקה ולהגיש בקשה במידה ויש לכם זכאות להחזר מס אונליין.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment