רולקס מקורי – מדוע משתלם לקנות שעון מסוג זה

אחד השעונים הכי פופולאריים והכי נחשקים בשוק, מזה שנים רבות, הוא שעון רולקס. מדובר על שעון יוקרתי שזוכה להצלחה גדולה, הן בקרב פוליטיקאים, שחקנים, ספורטאים, זמרים וגורמים אחרים.

זה לא מקרי, הרי ניתן למצוא בקטלוג החברה דגמים שונים ומגוונים, אשר יכולים להתאים לכל אחד ואחת על פי בחירה וצורך. לכן במהלך השנים שעוני רולקס הפכו להיות דגם לשעון יוקרתי אשר נהוג לענוד אותו באירועים מיוחדים, יוצאי דופן.

העניין הוא, בגלל שמדובר בשעון יוקרתי ונחשק, אזי שיש לא מעט אנשים אשר מנסים למכור דגמים מזויפים שלו. אפשר למצוא דגמים כאלה בלא מעט שווקים ברחבי העולם וכן בחנויות רבות, אשר בעליהן בונים על כך שלא כל לקוח יודע להבדיל בין שעון רולקס מקורי למזויף, לא כל אחד יודע כיצד לבדוק האם מדובר בשעון מקורי.

לכן, חשוב מאוד לבדוק את השעון היטב לפני שרוכשים אותו, על מנת לוודא שאכן מדובר בשעון מקורי ולא שעון מזויף.

כיצד נוכל לוודא שאכן מדובר בשעון מקורי?

ראשית, עלינו לבחון את המבנה של השעון, לחפש בו פגמים אשר יכולים להעיד שמדובר בשעון מזויף.

שנית, רצוי להכיר דגמים של שעוני רולקס, כך נוכל להשוות האם מדובר בדגם שקיים בשוק או האם מדובר בדגם שאיננו קיים ומכאן אנחנו יכולים להסיק שאין זה שעון מקורי.

שלישית, כל מי שמספק לנו שעון מקורי חייב להציג אחריות מטעם החברה. כמו כן אנחנו נוכל למצוא אצלו רישיון או הוכחות אחרות, שהוא אכן עובד עם חברת רולקס באופן ישיר.

ארבע, מומלץ לבדוק אצל מי קונים את השעון, איזה רזומה יש לו, מה המוניטין שלו, כל דבר שיכול ללמד אותנו, אפילו במעט האם מדובר במקום אמיתי שמוכר שעונים מקוריים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment