כמה עולה מכונת שטיפה בלחץ בייתית

מכונת שטיפה בלחץ בייתית יכולה להוות את אחד הפריטים החשובים ביותר בכל בית, היות והיא מאפשרת ניקוי יסודי ומהיר של כל משטח, ללא שום צורך בקרצופים ארוכים ומייגעים. זוהי הדרך המושלמת לנקות את הדק, את החצר או אפילו את הרכב המשפחתי, אך חשוב לבחור את המכונה המותאמת ביותר עבור הצרכים שלכם. ניתן היום למצוא בשוק כמות לא מבוטלת של דגמים שונים, כאשר כל דגם מותאם לייעוד מסוים. ישנן מכונות שטיפה בלחץ אשר מספקות ניקוי במים קרים, לעומת מכונות שטיפה אחרות המספקות ניקוי במים חמים. גרניק למשל, הינה מכונת שטיפה במים חמים, והיא מיועדת בעיקר לניקוי של מבנים תעשייתיים ומפעלים, היות והיא גדולה ויקרה משמעותית ממכונת שטיפה בלחץ המשתמשת במים קרים.

כמה עולה מכונת שטיפה בלחץ בייתית – מחירים והשוואות

כאמור, ניתן למצוא דגמים רבים של מכונות שטיפה בלחץ אשר מותאמות במיוחד לשימוש בייתי. המחיר תלוי לא פעם בגודל ובמשקל של המכונה, היות וככל שמדובר על מכונה מאסיבית יותר, כך המחיר שלה יעלה. ככל שהמכונה גדולה יותר, כך המשאבה שנמצאת בתוכה תהיה עוצמתית יותר, מיכל הסבון גדול יותר וכדומה. כמו כן, ההספק של המכונה קובע גם כן את המחיר הסופי שלה, כאשר הספק גבוה יותר יעלה כמובן יקר יותר. מכונות שטיפה בלחץ המיועדות לשימוש ביתי יהיו ברוב הפעמים חשמליות, והן יעבדו בלחץ שנע בין 100 – 160 בר. חשוב כמובן לבחור מכונה שתעבוד בלחץ ובהספק שדרוש לצרכים שלכם, היות ומכונה חלשה מידי לא תוכל לספק את העבודה שתצפו ממנו. המחירים הינם מגוונים ויכולים לנוע בין 500 ₪ למכונת שטיפה ניידת או לחילופין למכונת שטיפה צנועה יותר, או להעפיל לאזור ה – 3000 ₪ עבור מכונות שטיפה בלחץ שמספקות את העבודה הטובה והיעילה ביותר. ניתן כמובן למצוא לא מעט דגמים במחירי הביניים, כך שחשוב קודם כל להבין מהן הדרישות שלכם ורק לאחר מכן לבצע את הרכישה.

לסיכום, ניתן היום לרכוש מכונת שטיפה בלחץ בייתית בקשת רחבה של מחירים שונים, החל ממכונות פשוטות יותר ועד למכונות מקצועיות ויקרות יותר.

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment