אילו אביזרי מין קיימים היום בשוק – המדריך הקצר

עולם אביזרי המין הולך וגודל ככל שהעולם שלנו מתקדם ויש בו פתיחות מינית וחופש אישי. כיום אפשר למצוא מגוון רחב של אביזרי מין החל ממוצרים לגברים ונשים לשימוש במיטה בעת יחסי מין ועד מוצרי אוננות, תכשירים לשיפור כוח הגברא, ועד לתלבושות סקסיות או לערכות סאדו מאזו. אבל מה קיים ולוהט בתחום אביזרי המין? הנה מספר מוצרים שנחשבים פופולאריים ומבוקשים: 

> כדאי לבדוק : סטרפאון באתר סופרטויז

ויברטור פרימיום

את הוויברטורים הרוטטים כולנו כבר מכירות, ואפילו מכירים שכן יש היום ויברטורים לשימוש של נשים וגברים יחדיו. ויברטור פרמיום מספק את כל השכלולים המתקדמים והחשובים לעינוג עצמי ובכך מקנה עינוג מושלם עם מגוון רחב של אופציות. בחרו ויברטור שמענג את הדגדגן באופן ממקוד עשוי סיליקון רפואי ונטען על ידי בטריות. 

ויברטור עם פולסים

מוצר נוסף בקטגוריות הוויברטורים הוא מוצר שיש לו רטט שמספק תחושת מין אוראלי על ידי לשונות מסתובבות עשויות סיליקון רפואי. ויברטורים למין אוראלי מספקים את החוויה החזקה עם שליטה של המשתמשת במוצר. בחרי מוצר עם דרגת רטט מתאימה. 

פלאש לייט – מאונן אמיתי

גם לגברים מגיע להנות והם יכולים לבחור מוצר כמו פלאש לייט שהוא בעצם מוצר שמעוצב כמו פנס שחור גדול אבל מכיל בתוכו שרוול סיליקון רפואי מענג שמדמה את ההרגשה של חדירה לווגינה אמיתית. המוצר מספק תחושת יניקה ויש לו זיזים פנימיים שמאפשרים חיכוך מוגבר ובכך מקנה למשתמש את הדרך לראות את האור. את כלל האביזרים אפשר למצוא בחנויות סקס אינטרנטיות כמו סופרטויז צעצועי מין במחירים מעולים. 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment