בודק תוכנה קורס

הדרישה לבודקי תוכנה קיימת כמעט בכל חברת הייטק, ובמיוחד כזו העוסקת בפיתוח של מוצרים דיגיטליים חדשניים כמו מערכות ממוחשבות לרכב, אפליקציות, הקמה ופיתוח אתרים, תוכנות ומערכות ממוחשבות מותאמות לקוח ועוד שלל מוצרים טכנולוגיים נוספים המבוססים על תוכנות. תחום אחריותו של בודק התוכנה הוא לבצע בקרת איכות למוצר הנמצא בפיתוח, ובדרך הזו לאתר באגים הדורשים תיקון או למצוא מאפיינים הזקוקים לשדרוג נוסף כדי לייעל את איכות המוצר.

כיוון שבודק תוכנה מבצע הבטחת איכות חשובה עבור מוצרי החברה, עליו להחזיק בידע המקצועי המתאים לכך הכולל היכרות עם מושגי ותהליכי פיתוח. לצורך רכישת הידע המקיף בתחום בודק תוכנה קורס QA נועד למטרה זו, כך שגם תלמידים חסרי ניסיון קודם בפיתוח יוכלו להשתלב בתפקיד מרתק ומבוקש זה.

מה לומדים בקורס בודקי תוכנה?

בודק תוכנה קורס מקנה לתלמידים את הידע הפרקטי והמקיף בתחום, כך שבסופו הם יוכלו להשתלב בחברות הייטק בתפקיד בוקי תוכנה מקצועיים. כדי לרכוש את הכלים הנחוצים לכך, קורס QA כולל היכרות בסיסית עם שפות פיתוח שונות כמו JAVA, HTML ועוד וכן כלים לכתיבת קוד באופן עצמאי.

בנוסף לכך, התלמידים יכירו את מונחי הפיתוח הקשורים אל בדיקות תוכנה כמו בסיסי נתונים, ניתוח מערכות, חקר ביצועים והיכרות עם כלי אוטומציה חדשניים המאפשרים לבצע בדיקות תוכנה באופן אוטומטי במקביל לביצוע בדיקות תוכנה ידניות.

כיצד למצוא קורס בודק תוכנה מקצועי ומקיף?

קורס בודקי תוכנה נועד כדי לאפשר לתלמידים היכרות עם עולמות הפיתוח ובקרת איכות תוכנה, ולכן חשוב לבחור לימודי QA מקצועי הכולל מתכונת לימוד מקיפה ופרקטית. נוסף על רכישת ידע מקצועי דרך מצגות והרצאות, יש לוודא כי הקורס מאפשר לבצע תרגולים מעשיים של החומר הנלמד כדי להתמודד עם אתגרים שונים, וכך להיות מוכנים בפועל לאתגרים שיהיו במהלך הקריירה המקצועית בתחום.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment