מיסוי לחברות הייטק

מיסוי לחברות הייטק

חברות הייטק בארץ לא חסר בעוד שחברות כאלה עוסקות בטכנולוגיה, בעיצוב ואפיון חוויית משתמש, בייצור אביזרים בתחום המכשור והרפואה, ישנן חברות שמפתחות אפליקציות, כאלה שעוסקות בתוכנה – וכן הרשימה עוד ארוכה…

מי שנמצא בהייטק או מנהל חברה כזאת, יודע כי ניהול נכון של כספים ובעיקר של תשלומי מיסים – חשוב מאד לקיום החברה. לכן חשוב לשכור אנשי מקצוע מנוסים שינהלו את תשלומי המיסים כמו גם את העסקות, תוך קבלת ייעוץ שיאפשר רווחים גדולים יותר.

אחד השירותים מגיע ממשרדי עורכי דין שעוסקים בתחום מיסוי לחברות הייטק. אבל מה השירותים שיספקו עורכי דין מסוג זה? פרטים ודוגמאות – בהמשך.

מי שעוסק בתחום ההייטק יודע שרבים מצליחים להגיע לרווחים גדולים במידה והם עוסקים בהייטק. אותם רווחים מצטברים בשל שירותי תוכנה ותמיכה שמאפשרות החברות, בשל מוצרי טכנולוגיה שהן מוכרות, כמו גם בגין מיזוגים ועסקאות שנעשות בארץ או מעבר לים, ובאמצעות שאר יוזמות ששוות לא מעט.

במקרים כאלה יש לבחור עורך דין שעוסק במיסוי הייטק זאת עבור ייצוג וניהול קרנות הון סיכון, כמו גם לשם קיום עסקאות בינלאומיים, בעת שעורכי הדין מהווים ממשק שמחבר בין עולם המיסים לבין עולם ההייטק.

מה כולל טיפול במיסוי?

מלבד עסקאות משתלמות וקבלת ייעוץ וליווי במיזוגים ובביצוע עסקים בישראל או בארצות אחרות – מטפלים עורכי הדין גם בשאר תחומים כמ: קניין רוחני, ניהול פטנטים, ניהול בעלות על ידע או תוכנה תוך שניתן לקבל סיוע של הפרקליטים בעת יצירת תקשורת עסקית עם חברות זרות ובדיקות של כדאיות העסקה.

עורך דין מיסים יעזור גם לטפל בהתנהלות של הארגון מול מס ההכנסה בארץ או בחו"ל תוך קבלת ייעוץ וייצוג במקרים של חקירות מס: מה שהופך את השירות של עורכי הדין לכלך הכרחי וחיוני.

לסיכום, אם אתם נמצאים בתחילת הדרך בתחום ההייטק, או שאתם כבר עוסקים בתחום וגורפים רווחים – חשוב כי ילווה אתכם תמיד עורך דין הייטק מיומן שיוכל לסייע לכם בניהול נכון של המיסים והעסקאות, לאורך הדרך.

אולי יעניין אתכם גם : מיסוי בינלאומי

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment