מהן הפקות דפוס מקצועיות ?

הפקות דפוס מקצועיות הם מהלכים מקצועיים אשר כוללים שלבי עבודה רבים. יש לבצע את כל אחד מהשלבים בדיוק ובקפדנות רבה, כדי להגיע למוצר מוגמר שהוא איכותי, יוצא דופן  וללא כל תקלות, ראו דוגמא באתר זה.

הפקת דפוס מקצועיות 

המטרה של כל בית דפוס היא לייצר עבודות דפוס ברמה גבוהה מאד לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. לכן משתמש בית הדפוס במכונות דפוס חדשניות אשר מיובאות ממדינות שונות בעולם בעלות יכולות ייחודיות והן פועלות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחומרי דפוס ייחודיים. כל אחת מהמכונות הללו הן בעלות סגולות מדהימות ואיכותיות ולכן התוצר המוגמר הוא בטיב מעולה. 

חלק גדול מהפקות הדפוס מתבצעות תוך שימוש במדפסות לייזר אשר התוצאה הסופית שלהן נחשבת כהצלחה מטאורית, לאור האיכויות יוצאות הדופן. 

עבודות גרפיקה אשר נערכות עבור הפקות הדפוס נראות בדיוק אותו הדבר, כפי שהכין אותן הגרפיקאי תוך העצמה מדויקת של הצבעים וכל הגוונים שהותאמו זה לזה. במהלך העבודה מקפיד צוות העובדים לעבוד עם הגיליונות בגדלים הנכונים.

אנשי המקצוע מבצעים הכנה מקיפה ויסודית של האייריס כך שההכנה לדפוס של הקובץ תהיה מדויקת ללא תקלות וללא ליקויים. טעות אחת עלולה להופיע כחוט השני בכל המוצרים אשר יודפסו בקצב מהיר ולכן יש לנקוט משנה זהירות ולוודא שכל ההגדרות הן נכונות.

הפקות של ספרים איכותיים

לאחר שהסופר כותב ספר, הקובץ עובר מהלכים רבים כמו עריכה לשונית וספרותית, הגהה, ניקוד, איורים, עימוד, עיצוב הכריכה ועוד.

במהלך הכנת הספר לדפוס, מבצעים פעולות מהותיות כמו עימוד ספר, עיצוב יפהפה של הכריכה הן במלל והן בגרפיקה, מדפיסים במכונות המתוחכמות ונהנים לראות את התוצאה הסופית. ערמות של ספרים נארזים בשיטות שונות ומופצים כך לחנויות הספרים השונות ברחבי הארץ.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment