מה תלמדו בקורס סייבר למתחילים?

כדי ללמוד סייבר אתם לא צריכים קפוצ'ון מתאים ומסיכה עם חיוך מפחיד, למרות שזו יכולה להיות התחלה טובה, סייבר הוא למעשה עולם שלם וכאשר החלטתם שאתם רוצים לעסוק בסייבר, כדאי להתמקד ולהבין באיזה חלק בדיוק אתם חושקים.

העולם עבר מהפכה בשנים האחרונות. קבוצות של פושעי מחשבים מתוחכמים עומדים או יותר נכון יושבים מאחורי פריצות בסדר גודל של מאות מיליוני דולרים וכמו בעולם הישן, הגנב בסך הכול צריך להקדים בצעד אחד את מפתחי המנעולים. ככה בדיוק זה עובד.

בכתבה הבאה תוכלו להבין מה לומדים בקורס סייבר למתחילים כדי להיכנס לעולם אבטחת המידע.

קורס סייבר למתחילים:

תחום אבטחת המידע הוא תחום מרתק ויכול להוות קריירה מעניינת ביותר עבור מי שמתאים לתחום. מתאים אמרנו ולא סתם. משום שבתחום הזה רואים מהר מאוד מי מתאים לתחום ומי אבטחת המידע היא חלק מה D.N.A שלו ומי חיפש דרך קצרה להרוויח משכורת טובה.

בקורס הראשון כדי להיכנס לעולם של אבטחת המידע יתחילו ללמד אתכם על שפת אתרי האינטרנט, איך עובד כל העולם הזה של שרתים, כיצד כל אתגר מאובטח, בהמשך אתם תופתעו לגלות כמה אתרים פופולריים יש שרמת האבטחה שלהם היא נמוכה מאוד.

הסיבה היא משום שאין מספיק כוח אדם מיומן ומספיק מקצועי כדי לתת מענה וגם אם יש, לא כל חברה יכולה לממן את זה.

לאחר מכן תלמדו את המקרים הנפוצים של חדירות לרשת מחשבים. איך זה קורה, מהן השיטות הנפוצות בהם משתמשים האקרים כדי להשיג מספרי אשראי, תעודות זהות וכל מידע שווה ערך עבורם.

במהלך קורס סייבר תכירו הרבה כלים חדשים שיעזרו לכם בפעילות של האבטחה שתידרש מכם בהמשך.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment