איפה הכי כדאי להשכיר משרד?

הפעלת משרד אינה פעולה פשוטה כלל ועיקר. הפעלת משרד מצריכה הרבה הבנה עסקית ויכולות של ממש. כי רק כך אפשר להצליח בעסקים, להרוויח ולהגיע אל קהל הלקוחות הרצוי לכם. אחד המרכיבים שיש להם השפעה רבה על הפעילות של העסק היא מיקום המשרד. יש משרדים שקטים ונעימים שיכולים להצליח מאוד גם באזורים נידחים ושקטים, שכן הם אינם מצריכים פגישות פיסיות עם לקוחות. לעומת זאת משרדים רבים אחרים לא ישרדו אם הם ישכנו הרחק מן העין ומן המרכז.

מיקומים שונים של משרדים

ראשית עלינו להבין כי לכל עסק ולכל משרד יש צרכים משלו. ולכן אין כלל גורף שיכליל את כולם. אי אפשר לקבוע שמרכז תל אביב הינו מקום מעולה להשכרת משרד… אם כי מסתבר שעבור עסקים רבים הכלל הזה נכון. אך באותה מידה הוא אינו תקף עבור משרדים אחרים. ככלל יש לבחון בצורה מדויקת כל משרד לגופו של עניין על מנת להחליט מה נכון ומה כדאי לכם.

העלות של המשרד

עלויות של השכרת משרד הם עניין בעל משמעות רבה. כלומר, בעל עסק צריך לבחון את האפשרויות שלו ואת היכולת הכלכלית שלו לעמוד בתשלומי השכירות. את ההחלטה שלו באשר למשרד עליו לקבל בהתחשב בכך. כלומר, עליו לייעד תקציב מוגדר עבור הוצאות שכירות המשרד ולעמוד בכך.

ההכנסות מול ההוצאות

אמנם חשוב להזכיר את נושא ההכנסות שמושפע ממיקום המשרד. דהיינו, יש בעלי עסקים שחייבים להיות ממוקמים בטבורה של עיר כדי לסחוף פנימה לקוחות ומתעניינים. מה זה אומר? שהעלות של השכירות הגבוהה בגין המרכזיות של המשרד מהווה תנאי מקדים להכנסות הצפויות. וזה מהווה מרכיב חשוב בפעילות של העסק. כך שבכל מקרה לגופו יש לערוך חישוב בהתאם.

חברת Goldy Rechasim מתמחה בהשכרת משרדים בפתח תקווה – הנכם מוזמנים ליצור קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment