איפה ניתן לסחור בחוזים עתידיים?

אנשים רבים שמשקיעים בשוק ההון מתלהבים מהמסחר בחוזים עתידיים. מדובר בתחום מרגש, אין ספק. יש הרבה סיכונים אבל גם הרבה סיכויים. היתרון הגדול של חוזים עתידיים הוא שאפשר לגרוף רווחים משמעותיים בזמן קצר יחסית, אולם כמובן, צריך לזכור שמדובר במסחר עתיר ספקולציות וסיכונים.

המסחר בחוזים עתידיים מתאים למי שמבין דבר או שניים בשוק ההון ולא לסוחרים מתחילים. אם אתם סוחרים מתחילים היינו ממליצים לכם ראשית, "להקשיב לשוק". ללמוד את האופציות הפשוטות, המוכרות, לבנות לעצמכם תיק השקעות ולהתקדם משם.

צרו קשר עוד היום עם חברת טריידסטיישן.

אז איך סוחרים בחוזים עתידיים? איפה עושים את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מסחר בחוזים עתידיים:

המסחר בחוזים עתידיים יכול להיות מתעתע מאוד. הסיבה היא משום שלפעמים אתם בטוחים בתחזית שלכם עד שאתם מאבדים את האחיזה במציאות הריאלית וזה הזמן שבדרך כלל דברים משתבשים. אתם משקיעים סכום גדול והדברים, איך לומר, לא קורים בדיוק כמו שקיוויתם.

אז איך מונעים טעויות כאלו? ראשית, חשוב להבין. מסחר בחוזים עתידיים מתאים רק למי שמכיר היטב את שוק ההון ואת השוק הספציפי שבו הוא רוצה לרכוש חוזה עתידי.

לקריאה נוספת הכנסו לפה: https://www.razgamliel.com/tools/.

כמובן, יש הרבה סוגי עסקאות שניתן לעשות עם חוזה עתידי, חלקן משמשות חברות גדולות במשק כדי להגן על האופציות שלהן, אולם החלק ששייך למשקיע הפרטי הוא בדרך כלל מלא בסיכונים.

אם החלטתם שאתם הולכים על זה, אתם רוצים לרכוש חוזים עתידיים יש לכם כמה אופציות איך לעשות את זה. ראשית, ישנן פלטפורמות מיוחדות שמיועדות למכירה וקנייה של חוזים עתידיים.

בדרך כלל החברה שמפעילה את המערכת תגבה עמלה על כל עסקה שמתבצעת באתר, אתם יכולים גם לעשות את זה באתר של הבורסה עצמו בארץ או בארצות הברית.

למידע נוסף – מערכת למסחר בשוק ההון האמריקאני.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment