למה צריך לשים לב כשמזמינים שוברי תשלום?

שוברי תשלום הם טפסים המשמשים, כך בדרך כלל, מוסדות עירוניים או ממשלתיים, מרכזי רפואה והצלה, מוסדות חינוך והשכלה גבוהה כמו אוניברסיטאות ומכללות, ועוד. באמצעות שוברי התשלום ניתן לשלם שכר לימוד, תשלומי ארנונה ומים, חשבונות חשמל, קנסות, ועוד. הלקוח מקבל את שובר התשלום ויכול לשלם באמצעותם בדואר חוזר, בסניפי הדואר, או בסניפי הבנק.

 

לא כל בית דפוס יכול להדפיס את שובר התשלום ולא ניתן להדפיסם במדפסת ביתית רגילה או במדפסות משרדיות. שוברי תשלום מודפסים עם פס מגנטי ובאופן המאפשר תלישה של ספח התשלום. ההדפסה מתבצעת על גבי נייר בעל אמצעי אבטחה מיוחדים.

 

לפני הזמנת שוברי תשלום: חשוב לבדוק

 

לפני שמזמינים שוברי תשלום או הדפסת צ'קים ממוחשבים, חשוב לבדוק כי בית הדפוס עובד בשיתוף פעולה עם משרד הכלכלה והתעשייה (לשעבר התמ"ת), ואם מדובר בשוברי תשלום למוסדות חינוך – גם עם משרד החינוך. בית דפוס שאינו עובד בתיאום עם המשרדים הללו, לא מורשה להדפיס שוברי תשלום ואלו לא יכובדו.

 

בדקו עם בית הדפוס האם ניתן לעצב את שוברי התשלום בהתאם לצבעי המוסד ועם הלוגו שלכם. האם עליכם לשלוח עיצוב או שאתם זקוקים למחלקה הגרפית של בית הדפוס על מנת לעצב את שוברי התשלום עבורכם? בדקו מהו לוח הזמנים לעבודה בכל אחד מהמקרים והאם יש תמחור שונה לעבודות דחופות.

 

כשאתם מזמינים שוברי תשלום, עליכם לשים לב כי בית הדפוס עובד עם המכשור המתקדם ביותר בתחום. מדפסות חדישות מציעות אופציות נוספות ובתי דפוס שמצוידים במכשור החדיש ביותר יכולים להציע לכם חבילת שירות כוללת, כמו למשל הדפסה על נייר לטאלופ, שימוש במעטפות החזר עם דבק לחץ, ועוד שירותים שלא קיימים בכל בית דפוס.

 

אל תתביישו לשאול שאלות, גם אם הן נראות לכן בנושאים פעוטים או מטופשים. עובדים מיומנים בבית דפוס מקצועי ישמחו לענות לכם על כל שאלה ואף לספק מידע נוסף שכלל לא חשבתם עליו. אופסט קולור הוא בית דפוס שמציע את כל שירותי הדפוס לעסקים ולמוסדות, בהם שוברי תשלום באיכות הגבוהה ביותר, במחיר תחרותי ובשירות מקצועי ללא פשרות.

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment