הסחורה שלכם מוכנה, איך מביאים אותה לארץ?

הסחורה שלכם מוכנה, איך מביאים אותה לארץ?

מעוניינים לייבא מוצרים מסין לישראל, מצוין. רק זכרו שתנאי התשלום קפדניים מאוד. רוב העסקאות הסיניות – ישראליות מתבצעות ללא קרדיט. היבואן צפוי לשלם כסף רב, מכיוון שלעסקים בסין אין הון נזיל, זו הסיבה שהם לא מספקים ליבואנים אפשרויות אשראי.

הסחורה שלכם מוכנה, איך מביאים אותה לארץ?

כשרוכשים מוצרים בסיטונאות מסין, כדאי לדעת שתנאי התשלום הם קפדניים מאוד. אין כמעט הסכמה לאשראי, הרכישה מתבצעת בתשלומי מקדמה של 30%, והיתרה תשולם במשלוח הסחורה. 

גם בעיות איכות קיימות, ובעיות אחרות שעליהן החברה צריכה להיות מודעת בעת ביצוע העסקה. שימוש בחברת סחר טובה, יכול להקל על מצבים מורכבים אלה, ולחסוך כאבי ראש גדול ליבואנים.

מוצרים טובים ורעים לייבוא ​​מסין

סין היא המפעל של העולם. כך כבר שנים, אך ישנם מוצרים מסוימים שטוב ליבואנים קטנים ולאחרים יהיו ממש רעים. זיהוי מוצרים טובים ורעים מסתכם בהבנת שני הבדלים קריטיים בין סין למדינות המערב

סין היא מדינה מתפתחת עם תקני איכות שונים. מהמערב לסין יש נורמות שונות סביב קניין רוחני ויש הרבה מוצרים מזויפים בהם. מפעלים סיניים מייצרים הרבה מוצרים סבירים אך גם מייצרים הרבה מוצרים מצוינים. 

אחת הדרכים להימנע ממוצרים באיכות גרועה, היא לייבא מוצרים פשוטים. מוצרים כדוגמת מלכודות עכברים, בדים, משחקים וריהוט. למוצרים מורכבים, יש יותר בעיות איכות.

איך לבחור בגדים המגיעים מסין?

לכל קמעונאי בגדים ברשת, יש דף באתר, שכולו מוקדש למידע על המידות הבגדים, דבר שיכול להציל אתכם, כשאתם מוציאים כסף על פריטים שאתם לא יכולים ללבוש אותם במקום. (למי מאיתנו לא הגיע חולצה או מכנס או נעליים שלא היו במידה שאותה הזנו לתוך האתר? כנראה לרובנו)

לפני שתתחילו להוסיף בגדים ללא הבחנה, לעגלת הקניות שלכם, כדאי שתוודאו שאתם בטוחים לגבי מדיניות המידות ומידות הבגדים בחנות המקוונת. אם אתם לובשים מידה מידה מסוימת בג'ינס במותג מסוים, לא בהכרח שהוא יהיה נכון גם לאותו הפריט במקום אחר. לכן חשוב לבדוק טוב את מדיניות המידות.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment