5 יתרונות של קורס פסיכומטרי אונליין

מבחן הפסיכומטרי הוא אחד מהמפתחות לפתחה של דלת האוניברסיטה עבור אנשים רבים. אנשים אלה רוצים ללמוד לעצמם מקצוע שיוכלו לעסוק בו ולהתפרנס ממנו בכבוד לאחר הלימודים, ליהנות מהכשרה מקצועית ותעודת הסמכה שתקנה להם שקט, יציבות ופרנסה טובה. כדי להגיע לשם צריך לצלוח את מבחן הפסיכומטרי בציון מספיק גבוה הנדרש לקבלה ללימודים. כדי לעבור את המבחן בהצלחה כדאי לקחת קורס פסיכומטרי ואם כבר קורס פסיכומטרי אז עדיף קורס אונליין.

מהו קורס פסיכומטרי אונליין?

מדובר בקורס שבו כל השיעורים כבר מוקלטים מראש ומעודכנים לעדכונים של אותה השנה. תוכלו לפתוח את השיעורים מתי שאתם רוצים ובקצב שלכם, לצפות בסרטונים ולזכות בתמיכה בצ'אט, בטלפון או בווידיאו צ'אט ממרצים בתחום.

רוצים לדעת עוד? היכנסו לאתר של אבי יולזרי

5 יתרונות של קורס האונליין:

  • אין צורך להגיע למפגשים פרונטליים – חסכו זמן יקר, מאמץ וכמובן גם כסף בהגעה פיזית לשיעורי הפסיכומטרי. תוכלו לצפות בסרטוני השיעורים המוקלטים אונליין וללמוד היטב את החומר כאשר תוכלו לחזור עליו כמה וכמה פעמים שתרצו.
  • אף אחד לא קובע לכם את הזמנים – אין לכם צורך להגיע לכיתה בשעה מסוימת או אפילו להתחבר לZOOM בדיוק בשעה מסוימת. אתם יכולים לצפות בסרטונים מתי שאתם רק רוצים ובקצב שלכם.
  • עלות הקורס – מוזלת בהרבה מקורס פרונטלי כיוון שיש גם הרבה פחות הוצאות למארגני הקורס.
  • אין הפרעות של אנשים אחרים בכיתה וניתן להתרכז במהלך הלימודים.
  • מבחני תרגול – ניתן ליהנות מקבצים ומבחני תרגול המצורפים לקורס ולמערכת מה שיעזור להיות מוכנים יותר למבחן ברגע האמת ולהפחית לחצים מיותרים שכעת יודעים פחות או יותר לקראת מה הולכים.

לסיכום; כדאי לשקול ללמוד קורס פסיכומטרי אונליין בשל יתרונותיו הרבים על הקורס הפרונטלי. אם תזדקקו לעזרה תמיד יהיה מרצה זמין למתן עזרה בצ'אט או בווידיאו.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment