כל היתרונות של מד חום ללא מגע

בשנת הקורונה, החיים שלנו השתנו. התרגלנו לשגרת חיים שונה מאוד מהרגיל. הסתובבנו עטויי מסכות, שמרנו על ריחוק חברתי, הורגלנו סוף סוף להשתעל אל תוך המרפק ועוד כל מיני התנהגויות לא רגילות. אחד מהדברים שהכרנו בשנת 2020 הוא מד חום ללא מגע.

אם בעבר רק רופאים ועובדים בבתי חולים הכירו את המושג הזה, הרי שבשנה זו נחשפנו למושג של מד חום ללא מגע ונפגשנו איתו בכל מקום. רוצים להיכנס לסופר? ללכת לרופא? להשתתף במסיבה עם חברים (כמובן על פי הכללים וההגבלות)? או אפילו להתחיל משמרת לאחר החתמת כרטיס עם שעון נוכחות לעובדים? בכניסה למקום תצטרכו להיבדק ולמדוד את חום גופכם על ידי מד חום.

בדיקה בזמן קורונה

למד חום ללא מגע יתרונות רבים. בשנת הקורונה הבנו את חשיבות השימוש במד חום ללא מגע. מכיוון שהיה עלינו לשמור על ריחוק חברתי, הרי שלא ניתן כמעט לאכוף את בדיקת החום בכניסה למקומות סגורים והתקהלויות. השימוש במד חום ללא מגע, חסך את חיטוי מד החום בין שימוש לשימוש.

כמו כן כך יכולנו להעמיד שומר אחד שיהיה אחראי על בדיקת חומם של האנשים. ככל שעבר הזמן, הבנו שאנחנו יכולים לסמוך האחד על השני ובכל פתח כניסה של מקום ציבורי, מותקן מד חום דיגיטלי ללא מגע מאתר ZBM שיוצב על עמוד כך שכל הרוצה להיכנס למקום, מודד את חום גופו.

אז הנה כל היתרונות של מד חום ללא מגע.

1. מד חום זה מאפשר למודד לבדוק את העומד מולו ללא כל סיכון.

2. הבדיקה מבוצעת באופן מהיר ומדויק.

3. מדידה במקומות נגישים בגוף.

4. מד החום מתריע בקול על חום גבוה.

5.  בדיקה לא פולשנית.

6. בנוסף, אין צורך לחטאות את המכשיר לאחר שימוש.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment