כל היתרונות במגורים בנהריה

העיר נהריה שוכנת באזור הגליל המערבי, שהוא אחד מהאזורים הצפוניים בארץ הטובל בנופים מרהיבים ופסטורליים. אם עד היום יצא לכם לבקר בנהריה רק במסגרת ביקור קצר של חבר או בן משפחה ואפילו לצורך חופשה, כדאי שתכירו את כל היתרונות במגורים בנהריה – שהיא אחת מהערים המומלצות ביותר למגורים ורכישת נכס נדל"ן.

שכונות מגורים צעירות

נהריה הוקמה בשנת 1935 לאחר שכמה חלוצים הגיעו ליישב את המקום, ומאז ועד היום העיר הלכה והתפתחה והפכה להיות עיר מרכזית ואהובה בצפון. כמו כל עיר אחרת בארץ, גם בנהריה מתבצע פיתוח של אזורים ושכונות מגורים חדשים כדי למשוך אליהן תושבים מכל הארץ. התוצאה היא ריבוי של שכונות מגורים המאוכלסות על ידי זוגות ומשפחות צעירות שמחפשות דירות למכירה בנהריה, דבר שמעלה את הערך והצביון של העיר.

מצאו בתים למכירה בכפר ורדים >>>

קרבה לחוף הים

בנהריה יש חוף ים מרווח ומטופח, וכן בצמוד גם טיילת ארוכה המכילה מגוון חנויות, מסעדות ומקומות בילוי המאפשרים לבלות שעות ארוכות בחוף הים. אנשים רבים מעדיפים להתגורר בעיר עם קרבה לים או לחוף ולכן נהריה עומדת בדרישות הללו בגדול.

מקומות בילוי מיוחדים

בנהריה אפשר למצוא מגוון של מקומות בילוי לכל גיל כמו הגן הבוטני שמציע הצצה על צמחים וחיות מיוחדות, המוזיאון המרתק שמספר על היסטוריה של העיר, היכל ספורט ענק שמתקיימים בו משחקים, כנסים וגם הופעות, קניונים ומרכזי קניות וגם נחל שעובר במרכז העיר.

תחבורה ציבורית נגישה

מגורים בעיר מרכזית צריכים להיות גם נוחים ופרקטיים, ונהריה מציעה לתושבים מגוון של הסעות ואמצעי תחבורה ציבוריים ונגישים, ביניהם גם תחנת רכבת נהריה המעניקה גישה למגוון ערים.

מחירי נדל"ן אטרקטיביים

בשונה ממחירי הנדל"ן במרכז הארץ, מגורים בנהריה נחשבים לזולים יותר עם הצעות לרכישת דירות ונכסים בפרויקטים מובילים ובמחירים אטרקטיביים ואפשריים.

למגוון דירות למכירה במעלות, כפר ורדים, נהריה והסביבה >>>

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment