כל מה שצריך לדעת על מחירי דירות בתל אביב

אין ספק כי הבועה התל אביבית היא דבר שריר וקיים. כל מי שמגיע אל תל אביב מערים אחרות שם לב ישר לעובדה כי האווירה בעיר העברית הראשונה היא שונה וכי יש הרגשה של ניו יורק או פריז ולונדון בתל אביבית. האמת היא שאפילו ניתן להגיד כי האווירה בתל אביב היא עוד יותר מגניבה מערים אחרות בעולם וכי זוהי עיר ייחודית לא רק במדינת ישראל אלא בכלל בכל הארץ. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי המחירים של דירות בתל אביב הם שונים לחלוטין מהמחירים בשאר חלקי הארץ. כאשר ניתן לומר כי המחירים הם הרבה יותר גבוהים ויש שכונות בהם בית עולה מיליונים נכבדים. ההיצע בתל אביב הוא מועט באופן יחסי וזאת עקב העובדה כי לעיר אין עוד לאן להתפתח כמעט ולעומת זאת הביקוש הוא עצום וזה מבטיח כי המחירים בתל אביב תמיד יהיו גבוהים.

האם כדאי לקנות דירה להשקעה בתל אביב?

לאור העובדה כי המחירים בתל אביב הם גבוהים עולה השאלה האם כדאי לי לקנות דירה להשקעה בעיר. אם כן אנחנו חייבים לציין כי בהחלט יתכן כי כדאי לכם לקנות דירה להשקעה בעיר זאת וזאת בהתאם לניתוח של מחירי דירות בתל אביב. עליכם להבין כי לא כל דירה  בתל אביב תשיג לכם תשואה גבוהה וכי אתם צריכים לברור את הדירה  שבה תשקיעו. רק כך תבטיחו כי תקנו את הדירה הטובה ביותר אשר תענה על הציפיות שלכם בצורה הטובה ביותר שיש. על כן חשבו היטב על הדירה שאתם עתידים לקנות ואל תפתו לקנות את הדירה הראשונה שבה אתם נתקלים.

האם כדאי לי לקנות דירה לבד?

אין ספק כי בכדי לקנות את הדירה הטובה ביותר להשקעה אנחנו צריכים מומחיות עצומה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי בהרבה לקנות דירה בעזרת מתווך נדל"ן המומחה בשוק התל אביבי ולא באופן עצמאי. אין אדם אשר מכיר את השוק כמו המתווך ולכן כל כך כדאי להיעזר בו ובשירותיו.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment