דירות למכירה בתל אביב – מה נחשב תקציב ריאלי?

הביקוש לדירות בתל אביב תמיד היה גבוה, בכל זאת מדובר בעיר הנמצאת במרכז גוש דן, קרובה לכל מה שצריך, עיר תוססת עם הרבה מאוד מרכזי בילוי, מסעדות, חוף ים מדהים, בהחלט אטרקטיבית. כאן נכתוב יותר על דירות למכירה בתל אביב – מה נחשב תקציב ריאלי?

המחיר תלוי במיקום

טרם רכישת דירה בתל אביב, יש להתייחס למיקום שלה, ויש לדעת – הדירות באזור צפון תל אביב הן היקרות ביותר. לעומת זאת, אם לא עומד לרשותכם תקציב גבוה במיוחד, אפשר גם לרכוש דירות בשכונות הדרומיות של העיר. תל אביב מתפתחת כל העת, כך שגם אם תרכשו דירה בדרום העיר ותרצו למכור אותה לאחר מכן, תפיקו רווחים גבוהים.

מה נחשב תקציב ריאלי?

תקציב ריאלי תלוי רק בכם וביכולות הכספיות שלכם. לא מומלץ לרכוש דירה שהתקציב הכספי העומד לרשותכם פשוט יחנוק אתכם. בדקו קודם כל את מחירי הדירות בשכונות השונות. מומלץ שתבנו לעצמכם תוכנית, על פיה תדעו האם התקציב שלכם ריאלי או לא. למעשה הכל תלוי בכך. 

פנו למשרד תיווך

באתרי משרדי התיווך, תוכלו למצוא שפע דירות בתל אביב, בגדלים ובמיקומים שונים. התייעצו עם אנשי המקצוע, האם התקציב הכספי העומד לרשותכם הינו ריאלי או לא, היכן לאתר דירות שתוכלו לרכוש אותן, תקבלו גם הסברים על שוק הנדל"ן וכל שיש לדעת על רכישת דירות בתל אביב בתקציב ריאלי.

משכנתא

כמובן יש גם לפנות אל הבנקים השונים המציעים לכם לקחת משכנתא, גם כאן יש לבדוק כמה שנים תצטרכו לשלם עבור הדירה ומהו גובה המשכנתא מידי חודש. ככל שיש לכם יותר הון אישי, כך תוכלו ליטול משכנתא קטנה יותר. למידע נוסף בנושא דירות למכירה

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment