המלצות למערכות בטיחות בעסקים

אין ספק שכל בית עסק, צריך להתקין מערכות בטיחות, הן עבור העובדים שלו והן עבור גורמים אחרים שמגיעים אל בית העסק ומשתמשים בו, בין אם מדובר בלקוחות, ספקים או גורמים אחרים.

התקנת מערכות בטיחות לבית עסק נקבע על פי מספר כללים. ראשית, על פי סוג העסק ואופי העבודה אשר מתבצעת בו. נניח אם מדובר בעסק שעובד עם חומרים מסוימים, אז מן הסתם הוא ידרוש מערכת בטיחות מסוימת לעומת עסק שאיננו עובד עם אותם חומרים.

שנית, על פי אופי המבנה, הגודל והשטח שלו. ככל שאנחנו נדע להתאים יותר את המערכת למבנה, כך היא תהיה פרקטית יותר עבורנו.

שלישית, על פי תנאי חברת הביטוח ותנאים של גורמים ורשויות מוסמכות בנושא. כל מבנה כיום מחייב התקנה של מערכות או ציוד לגילוי וכיבוי אש אחרת אי אפשר לאכלס את המבנה ואי אפשר להשתמש בו. לצד מערכות אלה, יש עוד שורה ארוכה של דרישות שהרשויות השונות קבעו על מנת שיהיה ניתן להשתמש במבנה באופן חוקי ובטוח.

ארבע, התקנת מערכות בטיחות לעסק זו גם פונקציה כלכלית. ככל שהעסק עשיר יותר, אז הוא ישתמש במערכות עשירות וחכמות יותר. יתרה מזו, ככל שהעסק משמעותי יותר, יש לו פרסום נרחב יותר, סביר להניח שהוא ירצה להשתמש במערכות מיגון ובטיחות הרבה יותר משמעותיות מאשר עסק שאין לו את היכולות הכלכליות והוא גם לא עומד באור הזרקורים ועל כן זה פחות הכרחי מבחינתו.

בשביל להתקין מערכת בטיחות לעסק, מוטב להשתמש בעזרתם של יועצי בטיחות מצד אחד ומצד שני, חשוב ומוטב לרכוש את המוצרים במקום מקצועי, רציני, מקום שיכול לספק לנו את השירות הטוב ביותר כמו אתר ZBM. בין אם זה, מקום שאנחנו יכולים לרכוש מערכות איכותיות, מקום שיבצע את ההתקנה בזמן הנכון עבורנו, מקום שיספק לנו הדרכה מלאה על המערכת, וכמובן אם יש איזו בעיה, הוא ידע לטפל בה.

לפני סיום נדגיש, התקנת מערכות בטיחות לעסק היא חלק מהותי בכל תהליך עבודה שוטף של בית העסק, אי אפשר להפריד בין השניים, הם קשורים זה לזה.

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום

גיתית בן-שלום היא בלוגרית מקצועית מעולם הפיננסים שהחלה את דרכה בגיל 20 כעובדת קבלן באחד מהבנקים הגדולים בארץ, ומהר מאוד הפכה את העבודה לאהבה. היא כותבת כבר כמה שנים על תחום הפיננסים, נדל"ן וכל נושא אחר בתחום הכלכלה.

Leave a comment